View the Dewsbury Road Runners Calendar
 
visitor:
270795
 
rss feed:
 
 
 
 
Adjusted Rankings for Age and Sex
 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Next>>
Club                               Name                                Adjusted Ranking
Buxton Athletic Club Emma Wentworth 2995 
Hallamshire Harriers Eve Crownshaw 2620 
Valley Striders Rav Panesar 2606 
Stainland Lions Margaret Beever 2598 
Denby Dale Travellers Gus Dufeu-Long 2588 
Spenborough & District AC Joe Sagar 2582 
Skyrac Athletic Club Jordan Bransberg 2579 
Bradford Airedale Ethan Roberts-Cutts 2573 
Spenborough & District AC Martin Hall 2568 
Liverpool Harriers and Athletics Club Adam Peers 2567 
Pudsey & Bramley Martin Landells 2565 
Valley Striders Daryl Hibberd 2565 
Denby Dale Travellers Abigail Caie 2564 
Barnsley Athletic Club Jenny Wakeman 2563 
Penistone Footpath Runners Hugh MacKie 2562 
Hallamshire Harriers Mo Martin 2562 
Wakefield Harriers Ben Butler 2561 
Spenborough & District AC Paul Davis 2557 
Bradford Airedale Joseph Hinshelwood 2557 
Hallamshire Harriers Katie Stowers 2556 
Sheffield Athletic Club Madeleine Davey 2555 
Valley Striders James Tarran 2552 
Hallamshire Harriers Ellie Rogers 2552 
Wakefield Harriers Annabel Mason 2551 
Hyde Park Harriers Mike Gallagher 2550 
Ackworth Road Runners Simon Newton 2549 
Roberttown Road Runners Emer Dudley 2547 
Valley Striders Sue Sunderland 2544 
Horsforth Harriers Stephen Raby 2540 
Stadium Runners Lynn Birchall 2540 
Cairngorm Runners Terence Forrest 2540 
Valley Striders Andy May 2538 
Holmfirth Harriers Jordan Mullinger 2532 
Rothwell Harriers Paul Brown 2532 
Kirkstall Harriers Shamiso Sisimayi 2531 
Hallamshire Harriers Isobel Fletcher 2529 
Longwood Harriers Athletic Club Donald Kennedy 2527 
Horsforth Harriers Beverly Hurst 2526 
Otley Athletic Club Frank Beresford 2526 
Pudsey Pacers Robert Samuels 2525 
Wakefield Harriers Peter McNamara 2524 
Hallamshire Harriers Monica King 2523 
Holmfirth Harriers Nicola Brown 2522 
Wakefield Harriers Stewart Knowles 2522 
Penistone Footpath Runners John Halstead 2522 
Valley Striders Daniel Fisher 2520 
Hyde Park Harriers Scott Watson 2520 
Hyde Park Harriers Chris Smith 2518 
Spenborough & District AC Simon Bolland 2518 
Askern & District Running Club Andrew Forsyth 2518 
Halifax Harriers Katrina Oddy 2517 
Hallamshire Harriers Imogen Rimmer 2516 
Rotherham Harriers Stephanie Burns 2515 
Stadium Runners Steve Carson 2514 
Roberttown Road Runners Martin Peck 2514 
Penistone Footpath Runners Mathew Mills 2514 
Hyde Park Harriers Simon Gilbody 2512 
Longwood Harriers Athletic Club Peter Hoyle 2512 
Wharfedale Harriers David McGuire 2509 
Valley Striders Gwilym Thomas 2507 
Denby Dale Travellers Victoria Worboys-Hodgson 2505 
Holmfirth Harriers Clark Hind 2504 
Valley Striders Roy Huggins 2503 
Abbey Runners Helen Roden 2502 
Spenborough & District AC Gerard Skippins 2502 
Cambridge & Coleridge AC Katie Samuelson 2501 
Valley Striders Jonathan Smyth 2499 
Sale Harriers Paul Green 2497 
Stainland Lions Lorraine Naylor 2497 
Hyde Park Harriers Ben Hartley 2497 
Hallamshire Harriers Maddison Mills 2495 
Rochdale Harriers Diane Winterburn 2493 
Bingley Harriers Brian Parkinson 2491 
Saltaire Striders Graham Corbett 2490 
Leeds Bradford Triathlon Club Rich Knell-Moore 2490 
Askern & District Running Club Joe Restell 2490 
Kirkstall Harriers Emma Lavelle-Wood 2489 
Holmfirth Harriers John Levick 2489 
Market Harborough AC Tony Harrison 2487 
Knavesmire Harriers Harry Holmes 2487 
Rodillian Runners Ian Harrison 2486 
Holmfirth Harriers Logan Anderson 2486 
Denby Dale Travellers Ben Worboys-Hodgson 2486 
Spenborough & District AC Edward Revell 2485 
Denby Dale Travellers Euan Pady 2485 
Spenborough & District AC Tobin Rhodes 2483 
Denby Dale Travellers Joanne Burgess 2483 
Dewsbury Road Runners Treena Johnson 2483 
Ackworth Road Runners Mark Mills 2481 
Pudsey Pacers Al Chapman 2479 
Valley Striders Samantha Harris 2477 
Stainland Lions Damien Pearson 2477 
Hermitage Harriers Running Club Fraser Harris 2476 
Hallamshire Harriers Dylan Stevens 2472 
Spenborough & District AC Neil Barker 2470 
Wigan Pheonix Runners Colin Baxter 2469 
Ackworth Road Runners Joe Worthington 2469 
Warrington Road Runners Tarja Barnes 2468 
Penistone Footpath Runners Ewan MacKie 2466 
Denby Dale Travellers Alice Campbell 2465 
North East Vets Kevin Lister 2465 
Chapel Allerton Runners Mike Dearden 2464 
Wakefield Triathlon Patrick Thomas 2464 
Heaton Harriers Magnus McGillivray 2460 
Holmfirth Harriers David Drake 2458 
Ackworth Road Runners Ian Richardson 2456 
Trentham Running Club Alan Lewis 2456 
Valley Striders Ross Bibby 2454 
Hallamshire Harriers Lewis Snowdon 2454 
Kirkstall Harriers Niamh Jackson 2453 
Roberttown Road Runners Stephen Wood 2453 
Leeds Bradford Triathlon Club Hayley Lawrence 2453 
Ackworth Road Runners Liane Warren 2451 
Horsforth Harriers Becky Lawrence 2451 
Stadium Runners Jonny Cartwright 2450 
Holmfirth Harriers Julia Johnson 2450 
Valley Striders Sean Fitzgerald 2450 
Valley Striders Ian Sanderson 2450 
Rothwell Harriers Paul Howard 2449 
East Hull Harriers Mathew Hayes 2448 
Spenborough & District AC John Turpin 2448 
Stainland Lions Diane Waite 2448 
Valley Striders Stephanie Gledhill 2447 
Stadium Runners Matt Carter 2445 
Denby Dale Travellers Frances Worboys-Hodgson 2445 
Stainland Lions Steve Hallam 2444 
Horsforth Harriers Reece Milton 2444 
Valley Striders Adam Parton 2443 
Valley Striders Louise Cazan 2443 
Horsforth Harriers Graham Cottam 2442 
Stadium Runners Andrew Petrie 2441 
Wakefield Triathlon Simon Ward 2441 
Meirionnydd Running Club Tomos Roberts 2441 
Hyde Park Harriers Clare Evans 2441 
Skyrac Athletic Club Darren Parker 2440 
Abbey Runners John Ward 2440 
Wakefield Harriers Julie Briscoe 2440 
Totley Athletic Club Laura Gibson 2438 
Horsforth Harriers Colin McFadden 2438 
Stadium Runners Robert Buchanan 2438 
Selby Striders Steve Middup 2437 
Spenborough & District AC Ian Ogden 2437 
Stadium Runners Stephen Pickup 2437 
Scarborough Athletic Club Sue Haslam 2437 
Cybi Striders Josie Rhisiart 2437 
Royton Road Runners Robert Fairbanks 2436 
Valley Striders Leroy Sutton 2436 
Roberttown Road Runners Jon Boote 2436 
Wakefield Harriers Harry Mallinson 2436 
Pudsey Pacers Morven Wallace 2435 
Hallamshire Harriers Alyssa Lowrie 2434 
Dewsbury Road Runners John Mason 2434 
Stainland Lions Aileen Baldwin 2431 
Otley Athletic Club Mark Hall 2431 
Halifax Harriers David Bancroft 2429 
Totley Athletic Club Philip Kelly 2429 
Hyde Park Harriers Daniel Cross 2429 
Penistone Footpath Runners Christopher Deacon 2428 
Knavesmire Harriers Lindsay Toulson 2428 
Baildon Runners Denise Johnson 2427 
Penistone Footpath Runners Harry Jarvis 2426 
Spenborough & District AC Dave Butler 2426 
Pontefract Athletics Club Christine McCarthy 2426 
Bingley Harriers John Convery 2426 
Heaton Harriers Lisa Harpin 2425 
Wakefield Harriers Joanne Biltcliffe 2425 
Valley Striders Michael Robins 2425 
Hyde Park Harriers David Womersley 2425 
Chapel Allerton Runners Liga Magdalenoka-Keen 2424 
Wakefield Triathlon Stephen Mulligan 2422 
Steel City Striders Michael Richardson 2422 
Hyde Park Harriers Rebecca Rogers 2421 
Eccleshill Road Runners Reena Mistry 2421 
Bowland Fell Runners Simon Bennett 2420 
Roberttown Road Runners John Hughes 2420 
Roberttown Road Runners Mark Whitaker 2420 
Penistone Footpath Runners William Halstead 2419 
Kirkstall Harriers Adam Moger 2419 
Denby Dale Travellers Bridget Coomber 2418 
Hyde Park Harriers Anthony Aimon 2418 
Cybi Striders Peter Jones 2418 
Wakefield Triathlon Malcolm Lancaster 2417 
Pudsey Pacers James Clark 2417 
Todmorden Harriers Richard Butterwick 2417 
Stadium Runners David Miller 2416 
Airecentre Pacers Andrew Smith 2416 
Mersey Tri Amy Holland 2416 
Otley Athletic Club Matt Podd 2415 
Steel City Striders Andy Buck 2415 
Hyde Park Harriers Lucy Rider 2415 
Pontefract Athletics Club David Kidd 2414 
Hyde Park Harriers Rachel Bourne 2414 
Hyde Park Harriers Dan Donnelly 2413 
26 point 2 Road Runners Club Anthony Whelan 2412 
Barnsley Athletic Club David Brooksbank 2410 
Morpeth Harriers Paul Banks 2410 
Durham City Harriers Rachel Bentley 2409 
Hyde Park Harriers Ken Fox 2409 
Goole Viking Striders Julie Masterman 2408 
Meltham Athletic Club Paul Elliott 2408 
Heaton Harriers Kelly Dodds 2407 
Dewsbury Road Runners Flora Skidmore 2407 
Dark Peak Austin Frost 2406 
Stainland Lions Anthony Mott 2406 
Valley Striders John Hobbs 2406 
Wakefield Harriers Chris Ward 2406 
Askern & District Running Club Steve Barber 2405 
Stainland Lions David Hutchings 2404 
Hyde Park Harriers Claire Geeson 2403 
Barnsley Harriers Neil Fox 2403 
Southport Waterloo AC Mike Walker 2403 
Queensbury Running Club Peter Hughes 2403 
Rotherham Harriers Fiona Davies 2402 
Barnsley Harriers Janet Heeley 2402 
Southport Waterloo AC Jenny Girdler 2402 
Doncaster Athletic Club Kevin Newman 2401 
Ackworth Road Runners Darren Horobin 2400 
Dewsbury Road Runners Andy Dean 2400 
Askern & District Running Club Stan Williams 2399 
Leeds City Athletic Club Trevor Clough 2399 
St Helens Striders David Navis 2399 
Abbey Runners Alison Smith 2399 
Clowne Road Runners Darren King 2398 
Pontefract Athletics Club Faye Banks 2398 
Sedgefield Harriers Running Club Justin Cox 2398 
Ackworth Road Runners Tim Ashby 2397 
Dark Peak Tom Saville 2397 
East Cheshire Harriers Angela Oldham 2397 
Totley Athletic Club Yvonne Twelvetree 2397 
Doncaster Athletic Club Philip Bussey 2396 
Wakefield Triathlon Andrew Thompson 2396 
Pudsey & Bramley Jon Holah 2396 
Harrogate Harriers Andrew Grant 2395 
St Theresas Christopher Gill 2395 
Abbey Runners Stephen Greene 2395 
Keighley & Craven AC Amanda Sterling 2394 
Quakers Running Club Brian Martin 2394 
Doncaster Athletic Club Mick Page 2394 
Queensbury Running Club Carl Heron 2393 
Preston Harriers Robert Affleck 2393 
Ackworth Road Runners Denise Clark 2393 
Wilmslow Running Club Rob Downs 2393 
South London Harriers Alix Ramsier 2393 
Wakefield Triathlon Ciara Thomas 2391 
York Acorn Running Club Dawn Gibbs 2391 
Stainland Lions John Ingles 2391 
Harrogate Harriers Sarah Gill 2391 
Ilkley Harriers Geoffrey Howard 2390 
West Suffolk Athletics Club Tom Eames 2390 
Dark Peak Kevin Saville 2390 
City of Hull AC Steve Rennie 2390 
Dewsbury Road Runners Keith Long 2390 
Otley Athletic Club Scott Harrington 2390 
Stainland Lions Gavin Mulholland 2390 
Meltham Athletic Club Robert Matthews 2389 
Rodillian Runners Adam Mills 2388 
Leeds City Athletic Club Mike Burrett 2388 
Liverpool Pembroke & Sefton H&AC Kirsty Longley 2388 
Pudsey Pacers Darryl Stead 2388 
Penistone Footpath Runners Scott Hinchcliffe 2388 
Hyde Park Harriers James Booth 2388 
Barnsley Harriers Alan Schofield 2387 
Caistor Running Club Mike Wells 2387 
City of Hull AC Sophie Lee 2387 
Barnsley Athletic Club Mick Casey 2387 
Rothwell Harriers Denise Ramsden 2387 
RSPB Staff Paul Tranter 2387 
Halifax Harriers Mark Crabtree 2386 
Spenborough & District AC Kevin Ogden 2386 
Knavesmire Harriers George Bilsby 2386 
Wharfedale Harriers Jennifer Battersby 2385 
Saltaire Striders Stuart Dunbar 2385 
Halifax Harriers Simon Johnson 2384 
Morpeth Harriers Michael Steven 2384 
Barnsley Athletic Club Brendan Moody 2384 
Scarborough Athletic Club David Fox 2384 
Harrogate Harriers Andrew Dobby 2384 
Ackworth Road Runners Rebecca Winter 2384 
Tyne Bridge Harriers Keith Smith 2383 
Dark Peak Stephen Pyke 2383 
Penistone Footpath Runners Damian Kilpin 2383 
Hyde Park Harriers Gary Grant 2383 
St Theresas Nathan Vaughan 2383 
Worksop Harriers Tracey West 2383 
Wakefield Harriers Adam Peers 2381 
Saltaire Striders Martin Fillingham 2381 
Calder Valley Fell Runners Karl Gray 2381 
Stainland Lions Ryan Thompson 2380 
Stainland Lions Ed Hyland 2380 
Northern Vets Simon Wright 2380 
Hyde Park Harriers David Kynaston 2380 
Askern & District Running Club Brian Watts 2380 
Leeds City Athletic Club Babacarr Joof 2380 
Hyde Park Harriers Hannah Marshall 2379 
Saltaire Striders Stephen Hetherington 2379 
New Marske Harriers Kay Neesam 2379 
City of Hull AC Jim Rogers 2379 
Stainland Lions Derek Parrington 2378 
Penny Lane Striders Martin Swensson 2378 
Goole Viking Striders Mark Johns 2378 
Meltham Athletic Club Andy Whitworth 2378 
Abbey Runners Duncan Clark 2378 
Ackworth Road Runners Martyn Stearn 2378 
Lincoln Wellington Athletic Club Sean Barkes 2377 
Knavesmire Harriers Steven Clarke 2377 
Oldham & Royton Michael Mannings 2376 
Pudsey & Bramley Colin Walker 2376 
Dewsbury Road Runners John Calvert 2376 
Harrogate Harriers Chris Miller 2375 
Leeds Bradford Triathlon Club Mark Summerson 2375 
York Triathlon Club  Helen Cross 2375 
Rotherham Harriers Terry Eastwood 2375 
Sheffield Triathlon William Bealby 2374 
Valley Striders Dawn Parton 2374 
Barton & District AC Ben Sadowyj 2374 
Rothwell Harriers Sam Ellis 2374 
Wallsend Harriers Graham Armstrong 2374 
Penistone Footpath Runners Lisa Hinchcliffe 2373 
Wakefield Harriers Matthew O'Connor 2373 
Dewsbury Road Runners James Morris 2373 
Goole Viking Striders Martin Booth 2373 
Queensbury Running Club Martin Firth 2373 
Halifax Harriers Geoff Cumber 2373 
Halifax Harriers Sarah Cumber 2372 
Holmfirth Harriers David Milton 2372 
Ilkley Harriers Jack Wood 2372 
Bristol & West Athletic Club Jarlath McKenna 2371 
Penistone Footpath Runners Shaun Dimelow 2371 
Ackworth Road Runners Andrew Mascarenhas 2371 
Kirkstall Harriers Randolph Haggerty 2370 
Wetherby Runners Paul Millgate 2370 
Skipton Athletic Club Julian Hood 2370 
Horsforth Harriers Catherine Gray 2370 
Cambridge & Coleridge AC Darren Gillman 2370 
Beaumont Running Club Philip Chritchlow 2369 
Holmfirth Harriers Michael Fanning 2369 
Kimberworth Striders Kevin Doyle 2369 
Altrincham Athletic Club Mohammad Aburezeq 2369 
Bingley Harriers Mary Green 2369 
Lincoln Wellington Athletic Club Lucian Allison 2369 
Abbey Runners Elizabeth Austen 2368 
Wetherby Runners Joseph Kwallah 2368 
Pudsey Pacers Simon Platts 2368 
Stadium Runners Kevin Lusk 2368 
Spenborough & District AC Jenni Muston 2368 
Leeds City Athletic Club Jonathan Walton 2367 
Horsforth Harriers Ed Sanders 2367 
Dewsbury Road Runners Andy Meskimmon 2367 
Kimberworth Striders Joanne Bolton 2367 
Pocklington Runners Jim Holding 2367 
York Acorn Running Club Paul Whitaker 2366 
York Acorn Running Club David Lancaster 2366 
Lytham St Annes Running Club Joanne Goorney 2366 
Barnsley Harriers Joanne Birkinshaw 2366 
Pickering Running Club Simon Jones 2366 
Pudsey Pacers Dave Burdon 2366 
Serpentine Running Club Andrew Reeves 2366 
Leeds City Athletic Club Benjamin Douglas 2366 
Penistone Footpath Runners Steve Storey 2365 
Holmfirth Harriers Margaret Sykes 2365 
Totley Athletic Club Pat Goodall 2365 
Spenborough & District AC Lewis Bellwood 2365 
Spenborough & District AC Anthony Bradford 2365 
Stadium Runners Simon Courtney 2365 
Holmfirth Harriers Aaron Kettlewell 2364 
West End Runners Jules Oliver 2364 
Hyde Park Harriers Tom Martin 2364 
Holmfirth Harriers Jo Bailey-Taylor 2363 
Wakefield Harriers Shaun Mollart 2363 
Sale Harriers Gareth Raven 2362 
Borrowdale Fell Runners Simon Booth 2362 
Warrington Athletic Club Stephen Watmough 2362 
Harrogate Harriers Mark Jordan 2362 
New Marske Harriers Lewis Gamble-Thompson 2362 
Spenborough & District AC Tony Bromley 2362 
Penistone Footpath Runners Bernice Nixon 2362 
East Hull Harriers Michael Hargreaves 2362 
Dewsbury Road Runners Madeline Stansfield 2362 
Barnsley Harriers Steve Fowler 2362 
Bridlington Road Runners Phill Taylor 2361 
White City Road Running Club Stella Dinsdale 2361 
Penistone Footpath Runners Julia Johnson 2361 
Queensbury Running Club Peter May 2361 
Barnsley Harriers Rich Spooner 2361 
Halifax Harriers Cath Dawson 2360 
Stadium Runners Andrew Pigg 2360 
Harrogate Harriers Sharon Barlow 2360 
Beverley Athletic Club Zoe Dale 2360 
Otley Athletic Club Howard Jeffrey 2360 
Ackworth Road Runners Gemma Lund 2359 
Wrexham Athletic Club John Davies 2359 
Hallamshire Harriers Andrew Challenger 2359 
Swinton Running Club Tony Flanagan 2359 
Baildon Runners Michael Malyon 2358 
Barnsley Harriers Andrew Pearson 2358 
Horwich Harriers Paul Muller 2358 
Keighley & Craven AC Steve Carter 2358 
East Hull Harriers Stephen Taylor 2358 
Horsforth Harriers Steven Large 2358 
Valley Striders Kevin McMullan 2358 
Red Rose Road Runners Philip Davidson 2358 
Barnsley Athletic Club Keith Littlewood 2358 
Baildon Runners John Buddle 2358 
Wakefield Triathlon Tracey Lancaster 2358 
Rothwell Harriers Lynn Metcalfe 2358 
Rossendale Harriers Chris Fell 2357 
Dumfries Running Club Joasia Zakrzewski 2357 
Dragons Running Club Kevin Nicholas 2357 
Horsforth Harriers Richard Pattinson 2357 
Rochdale Harriers Anna Blomfield 2357 
Beverley Athletic Club Alan Flint 2357 
Steel City Striders David Palmer 2356 
Cheltenham Harriers Graham Rush 2356 
Thirsk And Sowerby Harriers Rob Burn 2356 
Sunderland Strollers Lyne Valentine 2356 
Clayton Le Moors Harriers Laura Hesketh 2356 
Horsforth Harriers Lee Greenhalgh 2356 
Leeds City Athletic Club Jason Cherriman 2356 
Tadcaster Harriers William Allan 2356 
Burnden Road Runners Lesley Fisher 2356 
Knavesmire Harriers Stephen Maddison 2355 
Hyde Park Harriers Tom Eales 2355 
Mersey Tri Andy MacKenzie 2355 
Horsforth Harriers Neil Burton 2355 
Penistone Footpath Runners Alan Knox 2355 
Leeds City Athletic Club Emma Clayton 2355 
Rounday Runners Susan Lewis 2355 
Crossgates Harriers Julie Stanton 2355 
Halifax Harriers Nigel Crossfield 2355 
Aldershot Farnham and District AC Richard Allen 2355 
Kirkstall Harriers Steve Webb 2355 
Tadcaster Harriers Glen Johnson 2354 
Dewsbury Road Runners Andy Butler 2354 
Baildon Runners Kirsty Allen 2354 
Abbey Runners Michaela Clark 2354 
Valley Striders Jeremy Ladyman 2354 
Hyde Park Harriers Gordon Crawford 2354 
Wolds Vets Jane Morley 2354 
Hallamshire Harriers Zanthe Wray 2354 
Trafford Athletic Club Thomas Charles 2353 
Pudsey Pacers Karen Ratcliffe 2353 
Preston Harriers Marian Hesketh 2353 
Holmfirth Harriers Rob Kersey 2353 
Keighley & Craven AC Ian Willis 2353 
Hyde Park Harriers Dan Stevenson 2353 
Baildon Runners Lorne McNeill 2352 
Hyde Park Harriers Tom Pollard 2352 
Pontefract Athletics Club Scott Daly 2352 
Borrowdale Fell Runners Ben Bardsley 2352 
Hyde Park Harriers Chris Jones 2352 
New Marske Harriers Sharon Bulman 2352 
Valley Striders Matthew Hallam 2351 
Kimberworth Striders Colin Earl 2351 
Pocklington Runners Richard Ginn 2351 
Mercia Fell Runners Lloyd Biddell 2351 
Southend Athletic Club Adam Hickey 2351 
Saltaire Striders Will Kerr 2351 
Leeds City Athletic Club Alice Leake 2351 
South Derbyshire Road Runners Stuart Halsey 2351 
Baildon Runners Jim Wheldon 2351 
Queensbury Running Club Michael Coe 2350 
Ilkley Harriers Sally Malir 2350 
Stadium Runners Mark Davies 2350 
Ackworth Road Runners Terence Forrest 2350 
Goole Viking Striders Andrew Masterman 2350 
Stadium Runners Ruth Thompson 2350 
Wakefield Harriers Peter Gooding 2349 
Barnsley Harriers Alan Ford 2349 
Goole Viking Striders Jonny McFaul 2349 
Boston and District AC Stephen Boynton 2349 
Kimberworth Striders Malcolm Senior 2349 
Valley Hill Runners Richard Borysiewicz 2349 
Lincolnshire Quadrathlon Club Emma Watts 2348 
Longwood Harriers Athletic Club Ian Mitchell 2348 
Bingley Harriers Ian Holmes 2348 
Roberttown Road Runners Richard Godden 2348 
Holmfirth Harriers Matthew Rose 2348 
Horsforth Harriers Lindsay Clegg 2348 
Rotherham Harriers Peter Neal 2348 
Valley Striders Ruth Warren 2348 
Kirkstall Harriers Andy Carter 2348 
Wilmslow Running Club Barry Archbold 2348 
Wesham Road Runners Lee Barlow 2347 
Hyde Park Harriers Tom Thomas 2347 
Darlington Harriers Shirley Gibson 2347 
Tyne Bridge Harriers Tom Charlton 2347 
Penistone Footpath Runners Matthew Robinson 2347 
Valley Striders Chloe Hudson 2347 
Birtley Athletics Club Tracy Millmore 2347 
Stainland Lions Jan King 2347 
Queensbury Running Club Tom Collinge 2347 
Heaton Harriers Dan Robins 2347 
Keswick Athletic Club Sam Stead 2347 
Valley Striders Myra Jones 2347 
Stainland Lions Tanya Seager 2346 
Nidd Valley Road Runners Andy Todd 2346 
Ilkley Harriers Tim Ashelford 2346 
Harrogate Harriers Adam Prentis 2346 
Otley Athletic Club Robin Outtersides 2346 
Stockport Harriers Andrew Davies 2346 
Dewsbury Road Runners Andrew Cottier 2345 
Kirkstall Harriers Christopher Glover 2345 
Ripon Runners Simon Cave 2345 
Spenborough & District AC Courtney Benson 2345 
Horsforth Harriers Kevin Watson 2345 
Harrogate Harriers Brian Miller 2345 
Penistone Footpath Runners Kelvin Bowskill 2345 
St Theresas Richard Herrington 2345 
Barnsley Athletic Club Beth Massey 2344 
Harrogate Harriers Paul Stockburn 2344 
Dumfries Running Club Lisa Finlay 2344 
Wakefield Harriers Mark Bostock 2344 
Aldershot Farnham and District AC Rian McCawley 2344 
Pudsey Pacers Peter Enever 2344 
Halifax Harriers Watson Peel 2344 
Stadium Runners Martin Bown 2343 
Leeds City Athletic Club Chris Corcoran 2343 
York Acorn Running Club Howard Winzar 2343 
Penistone Footpath Runners Tom Randall 2343 
Spenborough & District AC Darren Wake 2343 
Sheffield Running Club Sarah Lowery 2343 
Salford Harriers Marc Brown 2343 
Bingley Harriers Peter Covey 2343 
Denbigh Harriers Martin Cortvriend 2343 
Knavesmire Harriers Neil Strange 2343 
Hallamshire Harriers Ben Beattie 2343 
Beverley Athletic Club Lewis Holloway 2343 
Halifax Harriers David Ingle 2342 
Rochdale Harriers Ian Douglas 2342 
Tonbridge Athletic Club Nathan Marsh 2342 
Beverley Athletic Club Mark Dalton 2342 
Valley Striders Paul Fotherby 2342 
Valley Striders Simon Midwood 2342 
Tadcaster Harriers Andrew Sloan 2342 
York Acorn Running Club Christopher Poulton 2342 
Rothwell Harriers Darren Walker 2342 
Spenborough & District AC Lee Dolman 2341 
St Theresas Daniel Grant 2341 
Barrow Runners Alex Toll 2341 
Dewsbury Road Runners Tim Dean 2341 
Holmfirth Harriers Brandon Holdroyd 2341 
Ilkley Harriers Kate Archer 2341 
Altrincham Athletic Club Mohammed Abu-Rezeq 2341 
Rothwell Harriers John McCarthy 2341 
Wilmslow Running Club Paul Norris 2340 
Wharfedale Harriers Ali Burns 2340 
Wakefield Harriers Jacqui Khoueiry 2340 
Dark Peak Nick Kirk 2340 
Valley Striders Joel Giddings 2340 
West End Runners Claire Fitzpatrick 2340 
Otley Athletic Club Victoria Stainburn 2340 
Hyde Park Harriers Simon McGrath 2339 
Hyde Park Harriers Liam O'Brien 2339 
Wilmslow Running Club Diane McVey 2339 
Harrogate Harriers Steve Trudgeon 2339 
Baildon Runners Susan Coates 2339 
Wirral Athletic Club Kelvin Dickinson 2339 
Rotherham Harriers Steve Marshall 2339 
Wakefield Harriers Jenny Latham 2339 
Spenborough & District AC Graham Walsh 2339 
Beverley Athletic Club Jackie Hardman 2339 
Stockport Harriers Jayne Lawton 2339 
Valley Striders Huw Lippiatt 2338 
Leeds City Athletic Club Sean Flanagan 2338 
Hyde Park Harriers Philip Goose 2338 
Blackpool Wyre Fylde Athletic Club Bev Wright 2338 
Wolds Vets Mick Casey 2338 
St Helens Sutton Athletic Club Gemma Connolly 2338 
Sheffield Uni Iraitz Arrospide 2338 
Stainland Lions Sean Thompson 2338 
Ilkley Harriers Tom Adams 2338 
Valley Striders Paul White 2338 
Holmfirth Harriers Tim Street 2338 
Askern & District Running Club Gregory Skelton 2338 
Knavesmire Harriers Nik Tarrega 2338 
Pudsey & Bramley Richard Pattinson 2338 
Longwood Harriers Athletic Club Michael Proctor 2338 
Rounday Runners Callum Elson 2338 
Wakefield Harriers Chris Rippon 2338 
Yorkshire Wolds Runners Simon Matson 2337 
Holmfirth Harriers Richard McLeod 2337 
Dewsbury Road Runners Heather Mitchell 2337 
Dewsbury Road Runners Kevin Watson 2337 
Pocklington Runners Darran Ball 2337 
Valley Striders Vernon Long 2337 
Clayton Le Moors Harriers Paul Thompson 2337 
Gateshead Harriers Steven Medd 2337 
Ripley Running Club Eleanor Robinson 2337 
New Marske Harriers Kath Aspin 2336 
St Theresas Glenton Johnson 2336 
Kimberworth Striders Ken Chapman 2336 
Sutton in Ashfield Harriers & AC Kristian Watson 2336 
Keighley & Craven AC Elisa Woffenden 2336 
Skyrac Athletic Club Tim Straughan 2336 
Ackworth Road Runners Richard Smart 2336 
Notts Athletic Club Ben Douglas 2336 
Wilmslow Running Club Richard Coen 2335 
Stadium Runners Neil Jones 2335 
Barrow Runners Ann Hillier 2335 
Leeds City Athletic Club Chris Smith 2335 
Knavesmire Harriers John Oliver 2335 
Holmfirth Harriers Darren Hanson 2335 
Barnsley Athletic Club Ethan Godridge 2335 
Skyrac Athletic Club Andy McCue 2334 
Rotherham Harriers Sam Clegg 2334 
Dark Peak Lloyd Taggart 2334 
St Theresas Terry Midgley 2334 
Wharfedale Harriers Nicholas Charlesworth 2334 
Halifax Harriers Ian Whitehouse 2334 
Kingstone Runners James Thompson 2334 
Mansfield Harriers Maddy Collinge 2334 
Valley Striders Chris Sawyer 2334 
Nidd Valley Road Runners Martin Lofthouse 2334 
Holmfirth Harriers Kevin Yewlett 2334 
Harrogate Harriers Tim Broomfield 2334 
Spenborough & District AC Stephen Hunt 2334 
Pudsey & Bramley Stephen Woods 2333 
Helsby Running Club Benjamin Williams 2333 
Eccleshill Road Runners Claire Hern 2333 
Blaydon Harriers & Athletic Club Matthew Alderson 2333 
Knavesmire Harriers Bill Shively 2333 
Stainland Lions Jonathan Collins 2333 
Belgrave Harriers Andrius Jaksevicius 2333 
Dewsbury Road Runners Tim Rowling 2333 
Pocklington Runners Mike Pullon 2333 
Quakers Running Club Michael Joyeux 2333 
Billingham Marsh House Harriers Andy Chadfield 2333 
Richmond & Zetland Harriers Robert Scott 2333 
Handsworth Roadhogs Philip Morris 2333 
White City Road Running Club Graham Naylor 2333 
Darlington Harriers Linda Noble 2333 
Ackworth Road Runners David Hughes 2333 
Valley Striders Carmel Barker 2333 
Blaydon Harriers & Athletic Club Isaac Dunn 2333 
Pocklington Runners Alison Thornton 2333 
Kimberworth Striders Patrick Rooney 2333 
Barnsley Harriers Paul Johnson 2332 
Kingston Upon Hull AC Gregan Clarkson 2332 
Pudsey Pacers Stephen Pattison 2332 
Rochdale Harriers Daniel Bennett 2332 
Birchfield Harriers Danielle Hodgkinson 2332 
Wharfedale Harriers Monica Padilla 2332 
Valley Striders Callum Parton 2332 
Sale Harriers Gary Rowlinson 2332 
Handsworth Roadhogs Christopher Horsfall 2332 
Eccleshill Road Runners Noel Akers 2332 
Penistone Footpath Runners Martyn Goodwin 2331 
Totley Athletic Club Stephen Pope 2331 
Lincoln Wellington Athletic Club Marc Thorpe 2331 
York Acorn Running Club Gill Boynton 2331 
City of Hull AC John Smith 2331 
Driffield Striders Shaun Hobson 2331 
Skipton Athletic Club Jayne Butterworth 2331 
Holmfirth Harriers Julian Rose 2331 
North York Moors AC James Fahey 2331 
Team Manvers Triathlon Pat Hagan 2331 
Chapel Allerton Runners Nick Keen 2331 
Pudsey Pacers David Cooper 2331 
Knavesmire Harriers Phillip Elliott-Dick 2331 
Steel City Striders Rio Cooper 2331 
Pocklington Runners Simon Rycroft 2331 
York Postal Harriers Simon Partridge 2331 
Rothwell Harriers Jason Westmoreland 2331 
Bingley Harriers Shona Stone 2331 
Radcliffe Athletic Club Neal Emmerson 2331 
Stockport Harriers Pat Martin 2330 
Pudsey & Bramley John Navis 2330 
Rochdale Harriers Ian Stainthorpe 2330 
Bolton Utd Harriers Karl Darcy 2330 
Royton Road Runners David Emanuel 2330 
Altrincham Athletic Club Olivia Walwyn 2330 
Ripon Runners Stan Appleton 2330 
Valley Striders David Herdsman 2330 
Scunthorpe Athletic Club Michael McInerney 2329 
Scunthorpe Athletic Club Tom Wood 2329 
Swaledale Road Runners Andrew Fletcher 2329 
Pudsey Pacers David Woodhead 2329 
Jarrow & Hebb Georgia Campbell 2329 
Rotherham Harriers David Tune 2329 
Ackworth Road Runners Jim Needham 2329 
Southport Waterloo AC Robert McGrath 2329 
Wakefield Harriers Richard West 2329 
Royton Road Runners Dave Peart 2329 
Steel City Striders Richard Pegg 2329 
Darlington Harriers Val Clarke 2329 
Skipton Athletic Club Ann-marie Bulcock 2329 
Valley Hill Runners Graham Dodd 2329 
Salford Harriers Mark Walsh 2328 
East Hull Harriers Robert Weekes 2328 
Dewsbury Road Runners John MacPhail 2328 
Halifax Harriers Rachel Beaumont 2328 
Pontefract Athletics Club Angela Hannon 2328 
Datchet Dashers Christopher Hunt 2328 
Penistone Footpath Runners Laura Gill 2328 
Valley Striders Graham Jones 2328 
Shropshire Shufflers Running Club Paul Bowes 2328 
Mynydd Du Mountain Runners Mark Palmer 2328 
Dewsbury Road Runners Stephen Chapman 2328 
Askern & District Running Club Dean Winter 2328 
Ilkley Harriers Jane McCarthy 2328 
East Hull Harriers Sara Rookyard 2328 
Stainland Lions Julie Field 2328 
Doncaster Athletic Club Martin James 2327 
Spenborough & District AC Tom Dart 2327 
Royton Road Runners Rob James 2327 
Penistone Footpath Runners John Howsham 2327 
Otley Athletic Club Andrew Webster 2327 
Penistone Footpath Runners Gareth Cooke 2327 
Boalloy Running Club Mick Haire 2327 
Knavesmire Harriers Gareth Green 2327 
Saltaire Striders Helen Love 2327 
Wakefield Harriers Matthew Hill 2327 
Pudsey Pacers Matthew Pinnock 2327 
Eden Runners Karen Bridge 2327 
Dewsbury Road Runners Glynn Pardy 2327 
Harrogate Harriers Jon Blane 2327 
St Theresas John Robson 2327 
Horsforth Harriers Phil Boynton 2327 
Howgill Harriers Sam Fisher 2327 
Chapel Allerton Runners Sam Robins 2326 
Bingley Harriers Peter Ellerton 2326 
Clayton Le Moors Harriers Colin Shuttleworth 2326 
Valley Striders Alistair Smyth 2326 
Scarborough Athletic Club Ralph Broadley 2326 
City of York Athletics Club Charlotte Mason 2326 
New Marske Harriers Dean Newton 2326 
Penistone Footpath Runners Keith Gordon 2325 
Crook and District Athletic Club Wayne Pearson 2325 
Warrington Athletic Club Mervyn Ward 2325 
Steel City Striders Al Cook 2325 
Wetherby Runners Lisa Mawer 2325 
Borrowdale Fell Runners Mark Roberts 2325 
Rounday Runners Anne Lewis 2325 
Barnsley Harriers Mike Schofield 2325 
Rothwell Harriers Janet Beecroft 2325 
Wakefield Harriers Nicky Steel 2325 
Totley Athletic Club Steve Franklin 2325 
Otley Athletic Club Phil Robinson 2325 
Knowsley Harriers AC Anthony Lawlor 2324 
Otley Athletic Club Tony Walker 2324 
Stainland Lions John Bassinder 2324 
Dewsbury Road Runners Richard Aiston 2324 
Durham Fell Runners Paul Kelly 2324 
Barton & District AC Mark Nettleton 2324 
Rounday Runners Phil Burton 2324 
Stadium Runners Jamie Brannan 2324 
Selby Striders Nic Tate 2324 
Valley Striders Franco Pardini 2324 
Rochdale Harriers Janice Needham 2324 
Leicester Triathlon Club Shem Ardron 2324 
Evenwood Road Runners John Clifford 2324 
Rothwell Harriers Helen Mann 2324 
Saltaire Striders Christopher Jones 2323 
Beverley Athletic Club Darren Edge 2323 
Ilkley Harriers Derek Oliver 2323 
Ilkley Harriers David Westhead 2323 
East Hull Harriers Paul Nippress 2323 
Barnsley Harriers Paul Dodd 2323 
Penistone Footpath Runners Martin Ball 2323 
St Theresas Jessica McMullan 2323 
Pocklington Runners Michael Smith 2323 
Heanor Running Club Matthew Bickerstaff 2323 
Northern Vets Paul Marchant 2323 
Stainland Lions Mark Pigford 2323 
St Theresas Wanda MacDonald 2323 
Stockport Harriers Lesley Sinclair 2323 
Dewsbury Road Runners Andrew Byram 2323 
Knavesmire Harriers Mark Harney 2322 
Holmfirth Harriers Lorraine Smith 2322 
Burnden Road Runners Paula Pilling 2322 
Totley Athletic Club Jenny Featherstone 2322 
Spenborough & District AC Lesley Leggett 2322 
Horsforth Harriers Neal Edmondson 2322 
Rothwell Harriers Lee Barker 2322 
Rotherham Harriers Arron Larkin 2322 
Sheffield Running Club Joe Sweetnam-Powell 2322 
Southport Waterloo AC Patrick Vis 2322 
Leeds City Athletic Club Timmy Davies 2322 
Penistone Footpath Runners Maxine Deacon 2322 
Hornsea Harriers Mark Williamson 2321 
Wakefield Harriers Paul Lycett 2321 
Otley Athletic Club Rogan Ashton 2321 
Otley Athletic Club James Kettleborough 2321 
Ackworth Road Runners Karen Ball 2321 
Preston Harriers Kevin Hesketh 2321 
Pudsey Pacers William Overton 2321 
Wilmslow Running Club Tony Hulme 2321 
North Derbyshire Running Club Deborah Lock 2321 
Bingley Harriers Peter Pyrah 2321 
York Acorn Running Club Michael Carricker 2321 
North Derbyshire Running Club Suzanne Sharman 2321 
Royton Road Runners Shane Reading 2321 
Rothwell Harriers Jo Heseltine 2320 
Preston Harriers Alan Appleby 2320 
Valley Striders Liz Ball 2320 
St Theresas Martin Horbury 2320 
Billingham Marsh House Harriers Gary Dack 2320 
Halifax Harriers John Greenwood 2320 
Penistone Footpath Runners Barbara Haigh 2320 
City of Hull AC Pete Baker 2320 
Lytham St Annes Running Club Graham Webster 2320 
York Acorn Running Club David Bannister 2320 
Horsforth Harriers Ciaran Forde 2320 
Pudsey Pacers Nigel Armitage 2320 
South Leeds Lakers Running Club Daryl Young 2319 
Knavesmire Harriers Pete Downes 2319 
Wakefield Harriers Ross Penny 2319 
Stockport Harriers Charlie Batho 2319 
Keighley & Craven AC Claire Cooper 2319 
Calder Valley Fell Runners Steve Oldfield 2319 
Harrogate Harriers Anne Scaife 2319 
Ivanhoe Runners Alastair Chambers 2319 
Buxton Athletic Club Rob White 2319 
Easingwold Running Club Mark Whiteman 2319 
New Marske Harriers Martin Murray 2319 
Denby Dale Travellers Andrew Feu 2319 
Stainland Lions Richard Brown 2319 
Vale Royal Athletic Club Colin Rathbone 2319 
Racing TNT Chesterfield Niko Raine 2319 
St Theresas Tim Seddon 2319 
Maidenhead Athletic Club Jon Kew 2319 
Knavesmire Harriers Phillip Elliott 2319 
Driffield Striders Sian Morgan 2319 
Harrogate Harriers Simon Watson 2319 
Clayton Le Moors Harriers Jacob Watson 2319 
Harrogate Harriers Jane Holmes 2319 
New Marske Harriers Patricia Speedie 2319 
Horsforth Harriers Angela Pattinson 2318 
Wesham Road Runners Robert Danson 2318 
Skipton Athletic Club Hazel Ives 2318 
Valley Striders Gary Mann 2318 
Wakefield Harriers Stephen Tilford 2318 
Knavesmire Harriers Richard Purser 2318 
Hallamshire Harriers Zak Mellard 2318 
Stadium Runners Tom Jagger 2318 
North Shields Poly AC Greg Penn 2318 
Trentham Running Club Simon Dunn 2318 
Hyde Park Harriers Michael Vargas 2318 
York Acorn Running Club Michael Tasker 2318 
Durham City Harriers Matthew Hornsby 2318 
Hyde Village Striders Vicky Wright 2318 
Pudsey Pacers Susan Ransome 2317 
Brighton & Hove Athletic Club James Turner 2317 
Halifax Harriers Andrew Wiggins 2317 
Wilmslow Running Club Andrew Whittingham 2317 
Crossgates Harriers Steven Abbott 2317 
Selby Striders Kerry Leather 2317 
Burnden Road Runners Anne Ferguson 2317 
Bingley Harriers Stuart Thompson 2317 
Clayton Le Moors Harriers John Hartley 2317 
Halifax Harriers Johanna Winks 2317 
Bury Athletic Club Byron Edwards 2317 
Manchester FrontRunners James Moles 2316 
Dumfries Running Club Kevin McCaig 2316 
West End Runners David Frankland 2316 
York Postal Harriers Darren Baker 2316 
Barnsley Athletic Club Graham Bateson 2316 
East Hull Harriers Shirley Oglesby 2316 
Trawden Athletic Club David Lord 2316 
Pontefract Athletics Club Kevin Waite 2316 
Rotherham Harriers Simon Holt 2316 
Killamarsh Kestrels Running Club Paul Reaney 2316 
City of Hull AC Andy Guymer 2316 
Dewsbury Road Runners Maxine Hamilton 2316 
Wilmslow Running Club Sharon Johnstone 2316 
Dark Peak David Lund 2316 
Doncaster Athletic Club Maurice Rodwell 2316 
City of Hull AC Carla Stansfield 2316 
Wakefield Harriers Ian Richardson 2316 
Steel City Striders Nicholas Scott 2315 
Halifax Harriers April Caufield 2315 
Royton Road Runners Ian Dale 2315 
Pudsey & Bramley Rachel Pilling 2315 
Ilkley Harriers Hilda Coulsey 2315 
Stainland Lions Darren Young 2315 
Sale Harriers Sarah Douglas 2315 
Ambleside Athletic Club Jon Deegan 2315 
Ripon Runners John Ward 2315 
Bingley Harriers Lesley Watson 2315 
Blackburn Harriers Jonathan Bridge 2315 
Wakefield Triathlon Rebecca Lodge 2315 
Clowne Road Runners Gary Cadman 2315 
Horwich Harriers Robert Jackson 2315 
Lincoln Wellington Athletic Club Leigh MacDonald 2315 
Beaumont Running Club Ian Parker 2315 
Longwood Harriers Athletic Club Robert Unwin 2314 
Easingwold Running Club Colin Fletcher 2314 
Airecentre Pacers Margaret Britton 2314 
Ackworth Road Runners Gail Tombs 2314 
North York Moors AC Martin Luxton 2314 
Dewsbury Road Runners Steven Pilling 2314 
Middlesbrough & Cleveland Harriers Gordon Baird 2314 
Tri Anglia Triathlon Club David Hudson 2314 
Dewsbury Road Runners David Smith 2314 
Northowram Pumas Tim Brook 2313 
Holmfirth Harriers Becky Burdon 2313 
Darwen Dashers Martin Oldfield 2313 
North York Moors AC Phil Jarvis 2313 
Beverley Athletic Club Sarah Tock 2313 
West Hull Ladies Road Running Club Amanda Dean 2313 
Trawden Athletic Club Nick Gaskell 2313 
British Library Steve Boynton 2313 
Notfast Running Club Damian Davies 2313 
Fell Runners Association Mike Allison 2313 
Wolds Vets Tracy Gibson 2313 
Stainland Lions Craig Miller 2313 
Penistone Footpath Runners Julie Buckley 2313 
Meltham Athletic Club James Young 2313 
Scarborough Athletic Club Richard Buckle 2313 
Hyde Park Harriers Ruth Hancox 2312 
Royton Road Runners Jarrod Gritt 2312 
Chapel Allerton Runners Stephen Taylor 2312 
Stainland Lions Simon Rawnsley 2312 
Richmond & Zetland Harriers Ken Harker 2312 
York Acorn Running Club Kristoff Boynton 2312 
Kingstone Runners Mark Havenhand 2312 
Ackworth Road Runners Janet Davis 2312 
Harrogate Harriers John Young 2312 
New Marske Harriers Tristan Learoyd 2312 
Northowram Pumas Rick Ralph 2312 
Driffield Striders Karen Gordon 2312 
Dewsbury Road Runners Alistair Walder 2311 
Wharfedale Harriers Bradley Dickerson 2311 
Barnsley Athletic Club Kerry Storrar 2311 
Halifax Harriers Nigel Rigg 2311 
Worcester Athletic Club Ben Jones 2311 
St Theresas Ian Maudsley 2311 
Nidd Valley Road Runners Carol Morgan 2311 
Barrow & Furness Striders AC Philip Waite 2311 
Royton Road Runners Chris Lowe 2311 
Marsh House Harriers John Gray 2311 
Wetherby Runners Chris Plews 2311 
Todmorden Harriers Dave Collins 2311 
Valley Striders Tom Venning 2311 
Barnsley Harriers Emma Moorhouse 2311 
Baildon Runners Donald Johnson 2311 
Rugby and Northampton AC Tori Green 2310 
Ackworth Road Runners Sandy George 2310 
Steel City Striders Ben Jones 2310 
Knavesmire Harriers Margaret Metcalfe 2310 
Scarborough Athletic Club Nev Watson 2310 
Morpeth Harriers Karl Taylor 2310 
Meltham Athletic Club Thomas Whitworth 2310 
Denby Dale Travellers Johnny Ridge 2310 
Wirral Athletic Club Caroline Hall 2310 
Kimberworth Striders Dan Birkinshaw 2310 
Northowram Pumas Luke Cranfield 2310 
Vocalink Running Club Simon Williams 2310 
Stockport Harriers Andi Jones 2309 
Meltham Athletic Club Daniel Greenwood 2309 
Dark Peak Joseph Wade 2309 
Stainland Lions Helen Fay 2309 
Doncaster Athletic Club Lee Milburn 2309 
Holmfirth Harriers Val Battye 2309 
Knavesmire Harriers Sarah Attwood 2309 
Knavesmire Harriers Danny Chan 2309 
Knavesmire Harriers David Smithers 2309 
Stadium Runners Linda Spencer 2309 
Royton Road Runners Neil Brock 2309 
Burnden Road Runners Keith Thomas 2308 
Otley Athletic Club Sara Elliott 2308 
Wetherby Runners Andrew Walsh 2308 
Doncaster Athletic Club Simon Wright 2308 
Denby Dale Travellers Lesley Leggett 2308 
Leeds City Athletic Club Josh Rowe 2308 
Horsforth Harriers Steve Wood 2308 
Longwood Harriers Athletic Club Jason Newsome 2308 
Quakers Running Club Louise Trainor 2308 
Rounday Runners Allan Dodds 2307 
Queensbury Running Club Stacey Cleal 2307 
Hyde Park Harriers Jimmy Sheldon 2307 
Wakefield Harriers Martin Holding 2307 
Hyde Park Harriers Graeme Miles 2307 
Holmfirth Harriers Chris Beadle 2307 
Selby Striders Ian Robertson 2307 
Southport Waterloo AC Mark Dunham 2307 
Dark Peak Eugene Rybinski 2307 
Stainland Lions David Waite 2307 
Keswick Athletic Club Julie Carter 2307 
Horsforth Harriers Aisling Wall 2306 
Hyde Park Harriers Amy Young 2306 
Queensbury Running Club Chris Williams 2306 
Valley Striders Bob Jackson 2306 
Middleton Harriers Athletic Club Mick Bull 2306 
Todmorden Harriers Darren Graham 2306 
Meltham Athletic Club Adele Tayles 2306 
Rothwell Harriers Paul Marchant 2306 
Bingley Harriers Don Johnson 2306 
Hallamshire Harriers John Birch 2306 
Knaresborough Striders Nicola Carter 2306 
East Hull Harriers Nigel Sisson 2306 
Sheffield Running Club Shaun Ashmore 2306 
Swaledale Road Runners Derek Parrington 2305 
Bingley Harriers Fred Gibbs 2305 
New Marske Harriers Ronnie Sherwood 2305 
Saltaire Striders Jack Verity 2305 
Sale Harriers Tim Kennedy 2305 
Knaresborough Striders Tom Calvert 2305 
Halifax Harriers Paul Berry 2305 
Scarborough Athletic Club James Kraft 2305 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Next>>
 
<<< Back To The Rankings
 

Version 3.1 Webdesign © Andrew Cottier 2018