View the Dewsbury Road Runners Calendar
 
visitor:
1738045
 
rss feed:
 
 
 
 
Adjusted Rankings for Age and Sex
 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Next>>
Club                               Name                                Adjusted Ranking
Buxton Athletic Club Emma Wentworth 2995 
Valley Striders Rav Panesar 2647 
Stainland Lions Matthew Pierson 2642 
Spenborough & District AC Joe Sagar 2639 
Wakefield Harriers Ben Butler 2639 
Stainland Lions Margaret Beever 2636 
Barnsley Athletic Club Jenny Wakeman 2630 
Clowne Road Runners Jordan Street 2624 
Valley Striders Daniel Fisher 2614 
Stadium Runners Lynn Birchall 2612 
Halifax Harriers Ned Hughes 2610 
Ackworth Road Runners Simon Newton 2601 
Wakefield Harriers Stewart Knowles 2600 
Valley Striders Sue Sunderland 2600 
Valley Striders James Tarran 2600 
Cairngorm Runners Terence Forrest 2600 
Valley Striders Daryl Hibberd 2599 
Wakefield Harriers Helen Beck 2595 
Holmfirth Harriers Nicola Brown 2594 
Stainland Lions Lorraine Naylor 2588 
Denby Dale Travellers Gus Dufeu-Long 2588 
Otley Athletic Club Tony Walker 2587 
Spenborough & District AC Martin Hall 2586 
Skyrac Athletic Club Jordan Bransberg 2585 
Roberttown Road Runners Emer Dudley 2583 
Askern & District Running Club Andrew Forsyth 2580 
Penny Lane Striders Martin Swensson 2579 
Spenborough & District AC Simon Bolland 2578 
Pudsey Pacers Robert Samuels 2578 
Leeds City Athletic Club Will Marshall 2577 
Hyde Park Harriers Mike Gallagher 2573 
Bradford Airedale Ethan Roberts-Cutts 2573 
Liverpool Harriers and Athletics Club Adam Peers 2572 
Beaumont Running Club Philip Chritchlow 2572 
Pudsey & Bramley Martin Landells 2571 
Southport Waterloo AC Boyd Park 2570 
Abbey Runners Helen Roden 2569 
Stadium Runners Steve Carson 2567 
Rothwell Harriers Paul Brown 2567 
Valley Striders Gwilym Thomas 2567 
Askern & District Running Club Joe Restell 2567 
Hyde Park Harriers Chris Smith 2565 
Denby Dale Travellers Abigail Caie 2564 
Hyde Park Harriers Scott Watson 2564 
Holmfirth Harriers Clark Hind 2564 
Stainland Lions Steve Hall 2563 
Southport Waterloo AC Patrick Vis 2563 
Spenborough & District AC Paul Davis 2562 
Wakefield Harriers Annabel Mason 2562 
Hallamshire Harriers Mo Martin 2562 
Longwood Harriers Athletic Club Donald Kennedy 2559 
Rodillian Runners Ian Harrison 2558 
Queensbury Running Club Gary Rowling 2557 
Horsforth Harriers Beverly Hurst 2557 
Bradford Airedale Joseph Hinshelwood 2557 
Hallamshire Harriers Katie Stowers 2556 
Horsforth Harriers Stephen Raby 2555 
Sheffield Athletic Club Madeleine Davey 2555 
Hallamshire Harriers Ellie Rogers 2552 
Valley Striders Samantha Harris 2552 
Valley Striders Ross Bibby 2550 
Rotherham Harriers Stephanie Burns 2550 
Totley Athletic Club Claire Howard 2549 
West 4 Harriers Andy Bowen 2546 
Spenborough & District AC Gerard Skippins 2545 
Valley Striders Andy May 2544 
Valley Striders Roy Huggins 2544 
Valley Striders Adam Parton 2543 
Ackworth Road Runners Liane Warren 2542 
Pudsey Pacers Al Chapman 2541 
Roberttown Road Runners Stephen Wood 2539 
Huncote Harriers AC Arron Cox 2539 
Holmfirth Harriers Jordan Mullinger 2538 
Kirkstall Harriers Shamiso Sisimayi 2537 
Dewsbury Road Runners Treena Johnson 2536 
Ackworth Road Runners Joe Worthington 2535 
Wakefield Harriers Peter McNamara 2533 
Otley Athletic Club Frank Beresford 2532 
Clowne Road Runners Chris Lane 2530 
Hallamshire Harriers Isobel Fletcher 2529 
Leeds City Athletic Club Martin Farran 2528 
Chapel Allerton Runners Mike Dearden 2527 
Red Rose Road Runners Jill Jefferson 2523 
Hyde Park Harriers Dan Stevenson 2523 
Penistone Footpath Runners Dawn Broom 2523 
Roberttown Road Runners Martin Peck 2523 
Beaumont Running Club Robert Jinks 2522 
Motherwell Athletics Club Clare Barr 2519 
West End Runners Gary Hawksley 2519 
Spenborough & District AC Edward Revell 2518 
Hyde Park Harriers Simon Gilbody 2518 
Longwood Harriers Athletic Club Peter Hoyle 2518 
Halifax Harriers Gareth Burrell 2517 
Hallamshire Harriers Imogen Rimmer 2516 
Penistone Footpath Runners Mathew Mills 2514 
Valley Striders Stephanie Gledhill 2513 
Holmfirth Harriers John Levick 2513 
Steel City Striders Dawn Jackson 2512 
Denby Dale Travellers Bridget Coomber 2512 
Askern & District Running Club Steve Barber 2511 
Burnden Road Runners Don Nichol 2511 
Ackworth Road Runners Andrew Mascarenhas 2510 
Ackworth Road Runners Mark Mills 2510 
Macclesfield Harriers AC Paul Sharp 2510 
Valley Striders Ian Sanderson 2509 
Valley Striders Jonathan Smyth 2508 
Wilmslow Running Club John Porteous 2508 
Leeds City Athletic Club Jonathan Walton 2507 
Rothwell Harriers Paul Howard 2506 
Denby Dale Travellers Victoria Worboys-Hodgson 2505 
Spenborough & District AC Neil Barker 2505 
Stainland Lions Diane Waite 2504 
Holmfirth Harriers Logan Anderson 2504 
Stadium Runners Robert Buchanan 2503 
Askern & District Running Club Stan Williams 2503 
Liverpool Pembroke & Sefton H&AC Mike Gall 2502 
Holmfirth Harriers David Drake 2502 
Sale Harriers Paul Green 2502 
Wakefield Triathlon Malcolm Lancaster 2502 
Sunlight Runners Mark Flanagan 2502 
Horsforth Harriers Angela Johnson 2501 
Kippax Harriers Wayne Wideman 2499 
Pontefract Athletics Club Christine McCarthy 2499 
Stainland Lions Damien Pearson 2498 
Rothwell Harriers Max Metcalfe 2498 
Spenborough & District AC Dave Butler 2497 
Denby Dale Travellers James Mumford 2497 
Hyde Park Harriers Clare Evans 2497 
Horsforth Harriers Reece Milton 2497 
Stadium Runners David Miller 2497 
Wakefield Harriers Joanne Biltcliffe 2496 
Kirkstall Harriers Emma Lavelle-Wood 2495 
Pontefract Athletics Club David Kidd 2495 
Hallamshire Harriers Maddison Mills 2495 
Blyth Running Club Steven French 2495 
North East Vets Kevin Lister 2494 
Clowne Road Runners Darren King 2493 
Knavesmire Harriers Harry Holmes 2493 
Valley Striders Sean Fitzgerald 2493 
Market Harborough AC Tony Harrison 2492 
Wakefield Triathlon Simon Ward 2492 
Spenborough & District AC Ian Ogden 2492 
Todmorden Harriers Richard Butterwick 2492 
Goole Viking Striders Julie Masterman 2492 
Meltham Athletic Club Paul Elliott 2491 
Saltaire Striders Graham Corbett 2490 
Denby Dale Travellers Joanne Burgess 2490 
Spenborough & District AC Tobin Rhodes 2489 
Holmfirth Harriers Ricky South 2488 
Steel City Striders Michael Richardson 2488 
North Derbyshire Running Club Stephen Rundell 2488 
Liverpool Harriers and Athletics Club Vicky Unsworth 2488 
Denby Dale Travellers Ben Worboys-Hodgson 2486 
Denby Dale Travellers Euan Pady 2485 
Ackworth Road Runners Ian Richardson 2484 
Dark Peak Austin Frost 2484 
Abbey Runners John Ward 2483 
Doncaster Athletic Club Simon Wright 2482 
Ivanhoe Runners Karl Wideman 2482 
City of Hull AC Steve Rennie 2481 
Valley Striders Leroy Sutton 2481 
Horsforth Harriers Becky Lawrence 2481 
Wakefield Harriers Chris Ward 2480 
Steel City Striders Sam Ainscough 2480 
Barnsley Athletic Club David Brooksbank 2479 
Spenborough & District AC Lewis Bellwood 2479 
Stadium Runners Matt Carter 2479 
Roberttown Road Runners John Hughes 2478 
Baildon Runners Denise Johnson 2478 
Blackpool Wyre Fylde Athletic Club Bev Wright 2477 
Ilkley Harriers Geoffrey Howard 2476 
Queensbury Running Club Peter Hughes 2476 
Ackworth Road Runners Rebecca Winter 2476 
Red Rose Road Runners Carolyn Douglass 2476 
Queensbury Running Club Carl Heron 2475 
Kirkstall Harriers Niamh Jackson 2475 
Horsforth Harriers Joanna Shevlin 2475 
Knavesmire Harriers Lindsay Toulson 2475 
North Derbyshire Running Club Richard Crane 2474 
Bowland Fell Runners Simon Bennett 2474 
Wrexham Athletic Club Ian James 2474 
North Derbyshire Running Club Paul Boden 2473 
Clowne Road Runners Gareth Lowe 2473 
Spenborough & District AC Mia Butler 2473 
Hallamshire Harriers Dylan Stevens 2472 
Bury Athletic Club Byron Edwards 2472 
City of Hull AC Kris Lecher 2471 
Dark Peak Steve Bell 2470 
Valley Striders Louise Cazan 2469 
Doncaster Athletic Club Philip Bussey 2469 
Abbey Runners Alison Smith 2469 
Pudsey Pacers Morven Wallace 2469 
Otley Athletic Club Mark Hall 2468 
Wharfedale Harriers Nicholas Charlesworth 2467 
Kirkstall Harriers Adam Moger 2466 
Steel City Striders Simon Bennett 2466 
Penistone Footpath Runners Scott Hinchcliffe 2466 
Wakefield Harriers Mark Bostock 2465 
Stadium Runners Gary Jackson 2465 
Scarborough Athletic Club Sue Haslam 2465 
Denby Dale Travellers Alice Campbell 2465 
Stainland Lions Anthony Mott 2464 
Wakefield Harriers Julie Briscoe 2464 
Airecentre Pacers Andrew Smith 2464 
Clowne Road Runners Lewis Banton 2464 
Wakefield Triathlon Patrick Thomas 2464 
Trentham Running Club Alan Lewis 2463 
Bingley Harriers John Convery 2463 
Dark Peak Tom Saville 2463 
Wolds Vets Richard Harris 2463 
Roberttown Road Runners Mark Whitaker 2462 
Dewsbury Road Runners John Mason 2462 
Harrogate Harriers Andrew Grant 2462 
Denby Dale Travellers Steve Blackford 2462 
Heaton Harriers Ian Robinson 2461 
Southport Waterloo AC Mike Walker 2461 
Stainland Lions Aileen Baldwin 2461 
Scarborough Athletic Club Katy Rawnsley 2460 
Spenborough & District AC Kevin Ogden 2460 
Dark Peak Kevin Saville 2460 
Chorlton Runners James Eden 2460 
Dewsbury Road Runners Flora Skidmore 2460 
Leeds Bradford Triathlon Club Hayley Lawrence 2460 
Valley Striders Malcolm Coles 2459 
Otley Athletic Club Scott Harrington 2458 
Leeds City Athletic Club Trevor Clough 2458 
Totley Athletic Club Louise Perrins 2458 
Holmfirth Harriers Julia Johnson 2457 
Red Rose Road Runners Simon Croft 2457 
Doncaster Athletic Club Caroline Wheelhouse 2456 
Team Manvers Triathlon Richard Price 2456 
Kimberworth Striders Colin Earl 2456 
Holmfirth Harriers David Milton 2456 
Dewsbury Road Runners Madeline Stansfield 2455 
Kimberworth Striders Malcolm Senior 2455 
Red Rose Road Runners Stuart Cann 2455 
Saltaire Striders Stuart Dunbar 2454 
Totley Athletic Club Yvonne Twelvetree 2454 
Quakers Running Club Brian Martin 2454 
Knavesmire Harriers Steven Clarke 2454 
Hallamshire Harriers Lewis Snowdon 2454 
Spenborough & District AC John Turpin 2454 
Pocklington Runners Richard Ginn 2454 
Rotherham Harriers Fiona Davies 2454 
Holmfirth Harriers Helen Berry 2452 
Pudsey Pacers Ryan Turnbull 2452 
Royton Road Runners Robert Fairbanks 2452 
Stadium Runners Stephen Pickup 2452 
Pudsey & Bramley Richard Pattinson 2452 
Elswick Harriers Phillipa Williams 2452 
Hyde Park Harriers Lucy Rider 2451 
Totley Athletic Club Pat Goodall 2451 
Clowne Road Runners Steve Tebb 2451 
Barnsley Athletic Club Mick Casey 2450 
Hyde Park Harriers Dan Donnelly 2450 
St Helens Sutton Athletic Club Matthew Crehan 2450 
Barnsley Athletic Club Keith Littlewood 2450 
Denby Dale Travellers Sarah Everett 2450 
Eryri Harriers Nic Brook 2449 
Holmfirth Harriers Rob Kersey 2449 
Saddleworth Runners Chris Davies 2449 
Penistone Footpath Runners Gareth Cooke 2449 
Doncaster Athletic Club Kevin Newman 2448 
Otley Athletic Club Matt Podd 2448 
East Hull Harriers Shirley Oglesby 2447 
Kimberworth Striders Steven Lowndes 2447 
Skyrac Athletic Club Darren Parker 2447 
Keswick Athletic Club Stephen Jones 2446 
Halifax Harriers Ben Crowther 2446 
Wetherby Runners Paul Millgate 2446 
Goole Viking Striders Mark Johns 2446 
Crook and District Athletic Club Darren Fairclough 2445 
Denby Dale Travellers Frances Worboys-Hodgson 2445 
Horsforth Harriers Graham Cottam 2445 
Totley Athletic Club Laura Gibson 2445 
Harrogate Harriers Andrew Dobby 2444 
Askern & District Running Club Dean Winter 2444 
Penistone Footpath Runners Martyn Goodwin 2444 
Halifax Harriers Mark Crabtree 2444 
Valley Striders Michael Robins 2443 
Valley Striders John Hobbs 2443 
Goole Viking Striders Martin Booth 2443 
Leeds City Athletic Club Mike Burrett 2443 
Clowne Road Runners Suzanne Leusby 2442 
Wilmslow Running Club Sharon Johnstone 2442 
Wakefield Harriers Harry Mallinson 2442 
Ackworth Road Runners David Hughes 2442 
York Acorn Running Club David Lancaster 2442 
Blackwater Valley Runners Steve Low 2442 
Driffield Striders Shaun Hobson 2442 
Dumfries Running Club Les Hill 2442 
Dark Peak Jim Paxman 2441 
Penistone Footpath Runners Daren Nockels 2441 
Valley Striders Jeremy Ladyman 2441 
Wreake Runners Daniel Hallam 2441 
Ackworth Road Runners Darren Horobin 2441 
Vale Royal Athletic Club Pauline Davies 2440 
East Hull Harriers Nigel Sisson 2440 
Rounday Runners Callum Elson 2440 
Ilkley Harriers Nathan Edmondson 2440 
Holmfirth Harriers Matthew Rose 2439 
Valley Striders Myra Jones 2439 
Horsforth Harriers Neil Burton 2438 
Goole Viking Striders Andrew Masterman 2438 
Pontefract Athletics Club Scott Daly 2438 
Saltaire Striders Will Kerr 2438 
Sheffield Triathlon William Bealby 2438 
Penistone Footpath Runners Gary Briscoe 2438 
City of Hull AC Becky Briggs 2437 
St Helens Striders Brian Middleton 2437 
Barnsley Harriers Joanne Birkinshaw 2437 
Stadium Runners Simon Courtney 2437 
St Theresas Christopher Gill 2437 
Cybi Striders Josie Rhisiart 2437 
Stadium Runners Stuart McCormick 2437 
Penistone Footpath Runners Anthony Wright 2436 
Stainland Lions Derek Parrington 2436 
Steel City Striders Richard Pegg 2436 
Heaton Harriers Lisa Harpin 2436 
Totley Athletic Club Philip Kelly 2436 
Pontefract Athletics Club Faye Banks 2436 
Wakefield Harriers Adam Peers 2436 
Crossgates Harriers Julie Smith 2436 
Halifax Harriers David Bancroft 2436 
Penistone Footpath Runners Matthew Robinson 2436 
Hyde Park Harriers Daniel Cross 2435 
Wakefield Harriers Shaun Mollart 2435 
Keighley & Craven AC Amanda Sterling 2435 
South Leeds Lakers Running Club Daryl Young 2435 
Hallamshire Harriers Alyssa Lowrie 2434 
Liverpool Pembroke & Sefton H&AC Kirsty Longley 2434 
Dewsbury Road Runners James Morris 2434 
Saltaire Striders Martin Fillingham 2434 
White City Road Running Club Stella Dinsdale 2434 
Steel City Striders Kristoff Boynton 2433 
Penistone Footpath Runners Kelvin Bowskill 2433 
York Acorn Running Club David Muckersie 2433 
Scarborough Athletic Club Neil Scruton 2433 
Harrogate Harriers Sarah Gill 2433 
Skipton Athletic Club Julian Hood 2432 
New Marske Harriers Sharon Bulman 2432 
Wesham Road Runners Stephen Littler 2432 
Stainland Lions John Ingles 2432 
Askern & District Running Club Shaun Hunt 2432 
Rothwell Harriers John McCarthy 2432 
Lytham St Annes Running Club Melanie Koth 2432 
Kimberworth Striders Shaun Wright 2432 
Hyde Park Harriers David Womersley 2432 
Stadium Runners Luc Burnip 2431 
Doncaster Athletic Club Carl Ryde 2431 
Steel City Striders Joe Sweetnam-Powell 2431 
Steel City Striders Andy Buck 2431 
Wakefield Harriers Peter Gooding 2431 
Leeds City Athletic Club Trevor Wilks 2431 
Halifax Harriers Phil Grimes 2431 
Barnsley Harriers Alan Ford 2431 
Askern & District Running Club Brian Watts 2430 
Wakefield Harriers Benjamin Khan 2430 
Horsforth Harriers Mark Smith 2430 
Lincoln Wellington Athletic Club William Strangeway 2430 
New Marske Harriers Kay Neesam 2430 
Knavesmire Harriers Stephen Maddison 2430 
Stadium Runners Andrew Pigg 2430 
Holme Pierrepont Running Club Christine Heaton 2430 
Pickering Running Club Simon Jones 2430 
Altrincham Athletic Club Mohammed Abu-Rezeq 2430 
Halifax Harriers Sarah Cumber 2430 
Kimberworth Striders Philip Martin 2429 
Sale Harriers Gavin Hill 2428 
Sale Harriers Nigel Martin 2428 
Eccleshill Road Runners Reena Mistry 2428 
Horsforth Harriers Steven Large 2428 
Hyde Park Harriers Rebecca Rogers 2428 
Burnden Road Runners Mel Walker 2428 
Hornsea Harriers Mark Williamson 2427 
Wakefield Harriers James Saxton 2427 
Wetherby Runners Joseph Kwallah 2427 
York Acorn Running Club Gill Boynton 2427 
Barnsley Harriers Rich Spooner 2427 
Doncaster Athletic Club Pete Wade 2427 
Halifax Harriers Raymond Hall 2427 
Trafford Athletic Club Sue Exon 2427 
Kimberworth Striders Joanne Bolton 2426 
Lincoln Wellington Athletic Club Sean Barkes 2426 
Penistone Footpath Runners Harry Jarvis 2426 
Rossendale Harriers Michael Toman 2426 
Pudsey Pacers James Clark 2426 
Rossendale Harriers Alan Lundberg-Bury 2426 
Scunthorpe Athletic Club David Vickers 2426 
Horsforth Harriers Aiveen Smith 2426 
Cleethorpes Athletic Club Nik Forman 2426 
Hyde Park Harriers Anthony Aimon 2425 
Retford Athletic Club Benjamin Harris 2425 
City of Hull AC Jim Rogers 2425 
Holmfirth Harriers Brandon Holdroyd 2425 
Barrow Runners Alex Toll 2425 
Penistone Footpath Runners Damian Kilpin 2425 
Dewsbury Road Runners Andy Dean 2425 
Richmond & Zetland Harriers Robert Scott 2425 
Valley Striders Dawn Parton 2425 
Spenborough & District AC Jenni Muston 2424 
Valley Striders Paul White 2424 
Manchester Triathlon Club Phil Brydges 2424 
Dark Peak Mike Nolan 2424 
Rotherham Harriers Arron Larkin 2424 
Hallamshire Harriers Connor Milnes 2424 
Hyde Park Harriers Michael Vargas 2423 
Tadcaster Harriers William Allan 2423 
Abbey Runners Duncan Clark 2423 
Otley Athletic Club Howard Jeffrey 2423 
Pocklington Runners Michael Smith 2423 
Steel City Striders Peter Brown 2423 
Barnsley Harriers Paul Johnson 2423 
North Derbyshire Running Club Martin Dawson 2423 
Selby Striders Steve Middup 2422 
Penistone Footpath Runners Julia Johnson 2422 
Longwood Harriers Athletic Club Michael Proctor 2422 
Kendal Athletic Club Rebecca Robinson 2422 
Ackworth Road Runners Denise Clark 2422 
Holmfirth Harriers Margaret Sykes 2422 
Hyde Park Harriers Rachel Bourne 2422 
Hyde Park Harriers Gary Grant 2421 
Barnsley Harriers Alan Schofield 2421 
Kimberworth Striders Kevin Doyle 2420 
Penistone Footpath Runners Andrew Heppenstall 2420 
Woodstock Harriers Athletics Club Andrew Battye 2420 
Ilkley Harriers Jack Wood 2420 
Tipton Harriers Mick Hill 2420 
Middleton Harriers Athletic Club Jordan Hughes 2420 
Barnsley Athletic Club Dean Wallace 2420 
Spenborough & District AC Anthony Bradford 2420 
Wolds Vets Garry Perkins 2420 
East Cheshire Harriers Angela Oldham 2420 
North Wales Road Runners Club Martin Green 2419 
Penistone Footpath Runners Faye Williams 2419 
Ackworth Road Runners Martyn Stearn 2419 
Rotherham Harriers Terry Eastwood 2419 
York Acorn Running Club Paul Whitaker 2419 
Penistone Footpath Runners William Halstead 2419 
Doncaster Athletic Club Martin James 2419 
West Hull Ladies Road Running Club Amanda Dean 2419 
Beverley Athletic Club Mark Dalton 2419 
East Hull Harriers Stephen Taylor 2419 
Kirkstall Harriers Christopher Glover 2419 
North Derbyshire Running Club Tim Clayton 2418 
Ackworth Road Runners Gail Tombs 2418 
Motherwell Athletics Club Kevin Durnian 2418 
Ackworth Road Runners Jim Needham 2418 
Killamarsh Kestrels Running Club Philip Morgan 2418 
Hermitage Harriers Running Club Alastair Watson 2418 
Cybi Striders Peter Jones 2418 
Stadium Runners Jamie Brannan 2418 
Penistone Footpath Runners Shaun Dimelow 2417 
Valley Striders Chloe Hudson 2417 
Queensbury Running Club Tom Collinge 2417 
Acre Street Runners Ian Rafferty 2417 
New Marske Harriers Lewis Gamble-Thompson 2417 
Wakefield Harriers Matthew Matthew 2417 
Richmond & Zetland Harriers Carl Jones 2417 
Pudsey & Bramley Neil Armitage 2417 
Stainland Lions Ed Hyland 2417 
Queensbury Running Club Michael Coe 2417 
City of Hull AC John Smith 2417 
Rothwell Harriers Helen Mann 2417 
Durham City Harriers Rachel Bentley 2417 
Stadium Runners Mark Davies 2417 
Hallamshire Harriers Nicola Squires 2416 
Penistone Footpath Runners Alan Knox 2416 
Barton & District AC Mark Nettleton 2416 
Hallamshire Harriers Calli Thackery 2416 
Thirsk And Sowerby Harriers Lorraine Hiles 2416 
Knavesmire Harriers Nik Tarrega 2416 
Doncaster Athletic Club Mick Page 2416 
Hyde Park Harriers Ken Fox 2416 
Wrekin Road Runners Paul Muller 2416 
Horsforth Harriers Catherine Gray 2416 
Wakefield Harriers Simon Midwood 2416 
Bridlington Road Runners Phill Taylor 2416 
Pudsey Pacers Darryl Stead 2415 
Chorlton Runners Matt Shaw 2415 
Penistone Footpath Runners Martin Ball 2415 
Wakefield Harriers Jacqui Khoueiry 2415 
Nidd Valley Road Runners Andy Todd 2415 
Beverley Athletic Club Darren Edge 2415 
Chapel Allerton Runners Sam Robins 2415 
Heaton Harriers Kelly Dodds 2415 
Leeds City Athletic Club Jason Cherriman 2415 
Holmfirth Harriers Lesley Ewart 2415 
Tipton Harriers Jonathan Carter 2415 
St Theresas Richard Herrington 2415 
Handsworth Roadhogs Philip Morris 2415 
Beverley Athletic Club Lewis Holloway 2415 
Baildon Runners John Buddle 2414 
Pudsey & Bramley Joe Baxter 2414 
Barnsley Harriers Steve Fowler 2414 
Rothwell Harriers Lynn Metcalfe 2414 
Ackworth Road Runners Tim Ashby 2414 
Penistone Footpath Runners Philip Hinchcliffe 2414 
Selby Striders Dan Tate 2414 
Dewsbury Road Runners John Calvert 2413 
Beverley Athletic Club Aubrey Morrell 2413 
Todmorden Harriers Robin Tuddenham 2413 
Longwood Harriers Athletic Club Robert Unwin 2413 
Clowne Road Runners Malcolm Stapleton 2413 
Dark Peak Eugene Rybinski 2413 
Longwood Harriers Athletic Club Ian Mitchell 2413 
Halifax Harriers David Ingle 2413 
Dewsbury Road Runners Alistair Walder 2412 
Ackworth Road Runners Gemma Lund 2412 
Hallamshire Harriers Matthew Craig 2412 
Hyde Park Harriers Gordon Crawford 2412 
Valley Hill Runners Richard Borysiewicz 2412 
Halifax Harriers Watson Peel 2412 
East Hull Harriers Lewis Suddaby 2412 
Blackheath & Bromley Harriers AC Graham Rush 2412 
Goole Viking Striders David McKinnon 2412 
Oldham & Royton Michael Mannings 2412 
Pocklington Runners Jim Holding 2412 
Stadium Runners Martin Bown 2412 
Stainland Lions David Hutchings 2411 
Roberttown Road Runners Richard Godden 2411 
Hallamshire Harriers John Birch 2411 
Selby Striders Ian Robertson 2411 
Tyne Bridge Harriers Keith Smith 2410 
Barnsley Harriers Janet Heeley 2410 
Barnsley Harriers Neil Fox 2410 
Salford Harriers Mark Russell 2410 
Wakefield Harriers Chris Rippon 2410 
Rotherham Harriers Peter Neal 2410 
Southport Waterloo AC Jenny Girdler 2410 
Otley Athletic Club Andrew Webster 2410 
Leeds City Athletic Club Benjamin Douglas 2410 
Hyde Park Harriers Claire Geeson 2410 
York Triathlon Club  Helen Cross 2410 
Huddersfield Road Runners Darren Reece 2409 
South Leeds Lakers Running Club Betty Barber 2409 
Hyde Park Harriers Chris Jones 2409 
St Theresas Nathan Vaughan 2409 
Wakefield Harriers Nicky Steel 2409 
East Hull Harriers Steve Bateson 2409 
Wakefield Harriers Paul Lycett 2409 
City of York Athletics Club Charlotte Mason 2409 
North Derbyshire Running Club Richard Start 2409 
Sheffield Triathlon Chris Joyce 2408 
Bedford Harriers Athletic Club Bob Wells 2408 
Spenborough & District AC Lee Dolman 2408 
Pocklington Runners Mike Pullon 2408 
Halifax Harriers Ryan Barker 2408 
Newquay Roadrunners Club Martin Davis 2408 
Ilkley Harriers Rachel Carter 2408 
Stainland Lions Jan King 2408 
Middleton Harriers Athletic Club Joanna Adamson 2407 
Knavesmire Harriers Richard Walker 2407 
Barnsley Harriers Michael Grain 2407 
Kimberworth Striders Lyndsey Eastman 2407 
Marsh House Harriers John Gray 2407 
Torbay Athletic Club Clara Horswell 2407 
Otley Athletic Club Phil Robinson 2407 
Wakefield Harriers Daniel Franks 2407 
Harrogate Harriers Sharon Barlow 2407 
Skipton Athletic Club Richard Annable 2407 
Leeds City Athletic Club Ciaran Forde 2407 
Goole Viking Striders Jonny McFaul 2407 
Rounday Runners Susan Lewis 2406 
Darlington Harriers Shirley Gibson 2406 
Leeds City Athletic Club Chris Corcoran 2406 
Stockport Harriers Steve Shaughnessy 2406 
Ilkley Harriers Sally Malir 2405 
Victoria Park Harriers Paul Gaimster 2405 
Holmfirth Harriers Darren Hanson 2405 
Harrogate Harriers Mark Jordan 2405 
Spenborough & District AC Tom Dart 2405 
Hallamshire Harriers Mike Sprot 2405 
North Shields Poly AC Greg Penn 2405 
Easingwold Running Club Colin Fletcher 2404 
East Hull Harriers Carole Fee 2404 
Nidd Valley Road Runners Martin Lofthouse 2404 
Valley Striders Chris Sawyer 2404 
Sheffield Running Club Kate Waddicor 2404 
Steel City Striders Paul Stewart 2404 
Stockport Harriers Charlie Batho 2404 
South Leeds Lakers Running Club Jonathon Harding 2403 
Sale Harriers Ellen Downs 2403 
Dewsbury Road Runners Tim Dean 2403 
Blackheath & Bromley Harriers AC Joshua Schofield 2403 
Leeds City Athletic Club Josh Rowe 2403 
Totley Athletic Club Jenny Featherstone 2403 
Hallamshire Harriers Carl Egdell 2403 
Pudsey & Bramley Jon Holah 2403 
Jog Scotland Holly Tennant 2403 
Dewsbury Road Runners Mark Holden 2402 
Bridlington Road Runners Janet Potter 2402 
Rothwell Harriers Keith Pailing 2402 
Wetherby Runners Andrea Normington 2402 
Knavesmire Harriers Mike McGrath 2402 
Hallamshire Harriers Phil Radford 2402 
Rotherham Harriers Sarah Lowery 2402 
Wakefield Triathlon Andrew Thompson 2402 
Killamarsh Kestrels Running Club Paul Reaney 2402 
Keswick Athletic Club Tristan Windley 2402 
Meltham Athletic Club Martin Bayliss 2402 
Wakefield Harriers Sarah Bostwick 2401 
Ackworth Road Runners Sarah Hunter 2401 
Ivanhoe Runners Alastair Chambers 2401 
East Hull Harriers Paul Teece 2401 
Wakefield Triathlon John Booth 2401 
East Hull Harriers Anthony Payne 2401 
Queensbury Running Club Stacey Cleal 2401 
Notfast Running Club Damian Davies 2401 
Blackburn Harriers Pauline Powell 2401 
Pudsey Pacers Dave Burdon 2401 
Horsforth Harriers Gini Knight 2401 
Goole Viking Striders Richard Bramham 2401 
Royton Road Runners Dave Peart 2401 
Royal Air Force Athletic Association John Siddens 2400 
Hallamshire Harriers Zanthe Wray 2400 
Rotherham Harriers John Comrie 2400 
Easingwold Running Club Mark Whiteman 2400 
Spenborough & District AC Henry Carter 2400 
Sheffield Running Club Robert Cassy 2400 
Gateshead Harriers Steven Asquith 2400 
Halifax Harriers Rachel Beaumont 2400 
Pudsey Pacers Faye Birkby 2400 
Eccleshill Road Runners Claire Hern 2399 
Harrogate Harriers Simon Watson 2399 
Valley Striders Elizabeth Reddington 2399 
Wallasey Athletic Club Jay Walker 2399 
Valley Striders Joel Giddings 2399 
Valley Striders John Hussey 2399 
Knavesmire Harriers David Smithers 2399 
Valley Striders Ruth Warren 2399 
Stockport Harriers Sally Meats 2399 
Valley Striders Paul Smith 2399 
St Theresas Paul Newsome 2398 
Dewsbury Road Runners John MacPhail 2398 
Blackpool Wyre Fylde Athletic Club Ian Dawson 2398 
Beverley Athletic Club Jackie Hardman 2398 
Penistone Footpath Runners Samantha Shaw 2398 
Ripon Runners David Jelley 2398 
Halifax Harriers Geoff Cumber 2398 
Wolds Vets Robert Stocks 2397 
Barnsley Harriers John Hewitt 2397 
Pontefract Athletics Club Alice Smith 2397 
Dewsbury Road Runners Stephen Berry 2397 
Holmfirth Harriers Luc Burnip 2397 
Pontefract Athletics Club Nathan Doy 2397 
East Hull Harriers Gary Couzens 2397 
York Acorn Running Club Robin Stacey 2397 
Leeds City Athletic Club Alice Leake 2397 
Idle Athletic Club Donna Edmondson 2397 
North Derbyshire Running Club Richard Corker 2396 
Pudsey & Bramley Colin Walker 2396 
Penistone Footpath Runners Mark Riordan 2396 
Pontefract Athletics Club Kevin Waite 2396 
Holmfirth Harriers Kevin Yewlett 2396 
Stadium Runners Neil Jones 2396 
Horsforth Harriers Kevin Watson 2396 
Hallamshire Harriers Thomas Beautyman 2396 
West Suffolk Athletics Club Tom Eames 2396 
Rounday Runners James Carvello 2395 
Totley Athletic Club Steve Franklin 2395 
Crossgates Harriers Graham Wilson 2395 
Rotherham Harriers Steve Marshall 2395 
Valley Striders Gary Mann 2395 
Wakefield Harriers Richard West 2395 
Rodillian Runners Adam Mills 2395 
White City Road Running Club Graham Naylor 2395 
Hinckley Running Club Simon Birch 2395 
Rothwell Harriers Rowena Skelhorn 2395 
Halifax Harriers Johanna Sutcliffe 2395 
Rotherham Harriers Gareth Sampson 2394 
Holmfirth Harriers Tim Street 2394 
Quakers Running Club Diane Vaughan 2394 
Saltaire Striders Christopher Jones 2394 
Skyrac Athletic Club Jane Halloran 2394 
Mansfield Harriers Roy Smith 2394 
Horwich Harriers Richard Howarth 2394 
Sheffield Running Club Steve Cox 2394 
Dewsbury Road Runners Heather Mitchell 2394 
Vegan Runners UK Nigel Howard 2393 
Ripon Runners Steve Silver 2393 
Darlington Harriers Val Clarke 2393 
Wakefield Harriers Matthew Hill 2393 
Knavesmire Harriers George Bilsby 2393 
St Theresas David Leaf 2393 
Barnsley Athletic Club Scott Nutter 2393 
Barnsley Athletic Club Joshua Bird 2393 
Rochdale Harriers Chris Merchant 2393 
Knaresborough Striders Stephen Morland 2393 
Wakefield Harriers Ian Richardson 2393 
South London Harriers Alix Ramsier 2393 
Stadium Runners Tom Jagger 2393 
Horsforth Harriers Steve Wood 2393 
Wakefield Harriers Chris Snowball 2393 
Rotherham Harriers Samantha Hughes 2393 
Horsforth Harriers Phil Boynton 2393 
Stone master marathoners Kevin Uzzell 2393 
Barnsley Athletic Club Christina Laking 2392 
Red Rose Road Runners Philip Marsden 2392 
Dark Peak Joseph Wade 2392 
East Hull Harriers Michael Hargreaves 2392 
York Acorn Running Club Christopher Poulton 2392 
Rochdale Harriers Ian Douglas 2392 
Kimberworth Striders Dan Birkinshaw 2392 
Scarborough Athletic Club Mark Colling 2392 
Kirkstall Harriers Randolph Haggerty 2392 
Kingstone Runners Ian Mason 2392 
Kimberworth Striders Michael Harrison 2392 
St Theresas Wanda MacDonald 2392 
Saltaire Striders Helen Love 2391 
Harrogate Harriers Chris Miller 2391 
Hyde Park Harriers Amy Young 2391 
Burnham Joggers Robert Talbot 2391 
Denby Dale Travellers Stewart Yates 2391 
Wakefield Triathlon Ciara Thomas 2391 
Preston Harriers Robert Affleck 2391 
Penistone Footpath Runners Barbara Haigh 2391 
Pudsey Pacers Susan Ransome 2391 
Doncaster Athletic Club Malcolm Leggett 2391 
Totley Athletic Club David Millns 2390 
Saltaire Striders Marcin Soszka 2390 
Barnsley Harriers Craig Alwash 2390 
Ackworth Road Runners Richard Smart 2390 
North York Moors AC Martin Luxton 2390 
Sheffield Triathlon Liam Walker 2390 
Rotherham Harriers Dean Norton 2390 
South Shields Harriers Daniel Josephs 2390 
Southport Waterloo AC David Hamilton 2390 
Tadcaster Harriers Glen Johnson 2390 
Dewsbury Road Runners Andrew Byram 2390 
Knavesmire Harriers Pete Downes 2390 
Rochdale Harriers Anna Blomfield 2390 
Penistone Footpath Runners Robin Clough 2390 
Wakefield Harriers Craig Davidson 2390 
Durham University Athletics Callum Elson 2390 
Sowerby Bridge Snails Running Club Tom Needham 2390 
Royton Road Runners Neil Brock 2389 
Airecentre Pacers Andrew Humphries 2389 
Saltaire Striders Tim Baldwin 2389 
Holmfirth Harriers Andy Hauser 2389 
Rothwell Harriers Jason Westmoreland 2389 
Beverley Athletic Club Jayne Dale 2389 
Holmfirth Harriers Chris Beadle 2389 
Harrogate Harriers Adam Prentis 2389 
Hoad Hill Harriers Gary Dover 2389 
Bingley Harriers Stuart Thompson 2389 
Ackworth Road Runners Julie Stafford 2389 
Steel City Striders Al Cook 2389 
Longwood Harriers Athletic Club Karen Mitchell 2389 
Barnsley Athletic Club David Harling 2389 
Longwood Harriers Athletic Club Heather Mitchell 2389 
Stadium Runners Jonathan Cartwright 2389 
Liverpool Running Club Rebecca Burke 2389 
Pensby Runners Rob Grantham 2389 
City of Hull AC Natalie Bell 2389 
North York Moors AC Alasdair Tatham 2389 
Horsforth Harriers Ed Sanders 2389 
Kingston Upon Hull AC Mike Potter 2389 
Dewsbury Road Runners Stephen Chapman 2388 
New Marske Harriers Dean Newton 2388 
Knavesmire Harriers Becky Penty 2388 
Red Rose Road Runners Anneke Crosby 2388 
Horsforth Harriers Angela Pattinson 2388 
Horsforth Harriers Aisling Wall 2388 
East Hull Harriers Sara Rookyard 2388 
Stadium Runners Joe Baker 2388 
Royton Road Runners Rob James 2388 
Baildon Runners Barbara Lee 2388 
Barnsley Athletic Club Brendan Moody 2388 
Rothwell Harriers Lee Barker 2388 
Meltham Athletic Club Thomas Whitworth 2388 
Keswick Athletic Club Carl Bell 2388 
Rossendale Harriers Chris Fell 2388 
Stadium Runners Leo Timmins 2388 
Stainland Lions Lucy Collins 2388 
Shropshire Shufflers Running Club Paul Bowes 2388 
Sleaford Striders Athletics Club Alan Oliver 2388 
Wakefield Harriers Craig Orr 2388 
Pudsey & Bramley John Navis 2388 
Steel City Striders Stephanie Street 2387 
Ilkley Harriers Beth Massey 2387 
Stainland Lions Darren Reece 2387 
Knavesmire Harriers Nick Griffin 2387 
East Hull Harriers Mark Bissell 2387 
Hyde Park Harriers Hannah Marshall 2387 
RSPB Staff Paul Tranter 2387 
Dewsbury Road Runners Maxine Hamilton 2387 
Leeds Bradford Triathlon Club Rhianna Rose 2387 
Hyde Park Harriers David Kynaston 2387 
Horsforth Harriers Lee Greenhalgh 2387 
Clayton Le Moors Harriers Paul Brannon 2387 
Thames Hare and Hounds Tracy Barlow 2387 
Stainland Lions Sean Thompson 2387 
Rothwell Harriers James MacE 2387 
Doncaster Athletic Club James Osborne 2387 
Leeds City Athletic Club Babacarr Joof 2387 
Trawden Athletic Club David Lord 2387 
Dewsbury Road Runners Andy Meskimmon 2387 
Steel City Striders Heather Hatton 2387 
Hyde Park Harriers Philip Goose 2387 
Crook and District Athletic Club Wayne Pearson 2387 
East Hull Harriers Robert Weekes 2387 
Red Rose Road Runners Samantha Edwards 2387 
Stainland Lions Ryan Thompson 2387 
Totley Athletic Club Anne Hegarty 2386 
Penistone Footpath Runners Jude Matthews 2386 
Steel City Striders Jordan Moat 2386 
Crook and District Athletic Club Samuel Beckett 2386 
Stainland Lions Richard Brown 2386 
Barnsley Harriers Emma Moorhouse 2386 
Kirkstall Harriers Jonathan Young 2386 
Baildon Runners Michael Malyon 2386 
Pudsey Pacers Peter Enever 2386 
Royton Road Runners David Phillips 2386 
Meltham Athletic Club Sarah Brewer 2386 
Valley Striders Matthew Hallam 2386 
Bury Athletic Club Ben Coop 2386 
Calder Valley Fell Runners Karl Gray 2386 
Dewsbury Road Runners Gary Stanway 2386 
Lincoln Wellington Athletic Club Glenn Moore 2385 
Pontefract Athletics Club Steve Lowe 2385 
Rotherham Harriers Gillian Neal 2385 
Easingwold Running Club Howard Thompson 2385 
Steel City Striders Ben Jones 2385 
Hallamshire Harriers Andrew Challenger 2385 
Steel City Striders Stuart Carrack 2385 
Rounday Runners Phil Burton 2385 
Horsforth Harriers Lindsay Clegg 2385 
Sale Harriers Nicholas Barry 2385 
Northern Vets Simon Wright 2385 
Bingley Harriers Tim Midgley 2385 
Rotherham Harriers Simon Holt 2385 
Stadium Runners Michael Cottam 2385 
Sheffield Running Club Deborah Richards 2385 
Driffield Striders Peter Ellis 2385 
Richmond & Zetland Harriers Reece Dalton 2384 
City of Hull AC Naomi Bright 2384 
Morpeth Harriers Lesley Chapman 2384 
Northowram Pumas Tim Brook 2384 
Dewsbury Road Runners Tim Rowling 2384 
Queensbury Running Club Paul Greenwood 2384 
Penistone Footpath Runners John Howsham 2384 
South Derbyshire Road Runners Stuart Halsey 2384 
Kirkstall Harriers Andy Carter 2384 
Middleton Harriers Athletic Club Mick Bull 2383 
Riverside Runners Maurice Hemingway 2383 
Leeds Bradford Triathlon Club Mark Summerson 2383 
Swinton Running Club Steven Doxey 2383 
Barnsley Athletic Club Dave Allemby 2383 
Valley Striders Graham Jones 2383 
Swinton Running Club Lauren Marsden 2383 
Kingston Upon Hull AC Gregan Clarkson 2383 
Ackworth Road Runners Sandy George 2383 
Quakers Running Club Paul Dalton 2383 
Scunthorpe Athletic Club Tom Wood 2382 
Penistone Footpath Runners Charlie Skipper 2382 
City of Hull AC Niki Whitaker 2382 
Northowram Pumas Luke Cranfield 2382 
Penistone Footpath Runners Wayne Parkinson 2382 
Radcliffe Athletic Club Neal Emmerson 2382 
Pudsey Pacers Paul Gaile 2382 
Preston Harriers Alan Metcalfe 2382 
City of Hull AC Ian McCoid 2382 
Sheffield Running Club Ellen McLeod 2382 
Pudsey Pacers Nigel Armitage 2382 
Holme Pierrepont Running Club Eddy George 2382 
Knavesmire Harriers Neville Callow 2382 
Stadium Runners Linda Spencer 2382 
Stockport Harriers Jayne Lawton 2382 
Airecentre Pacers Christopher Hill 2382 
Steel City Striders Phil Skelton 2382 
Leeds City Athletic Club Matthew Lockyer 2382 
Rothwell Harriers Peter Swoboda 2381 
Killamarsh Kestrels Running Club Stephen Crownshaw 2381 
East Hull Harriers Adrian Kamis 2381 
Hallamshire Harriers Zak Mellard 2381 
St Theresas Martin Horbury 2381 
St Helens Sutton Athletic Club Gemma Connolly 2381 
Hyde Park Harriers Caroline Sanders 2381 
Abbey Runners Graeme Littlewood 2381 
Barnsley Harriers Shaun Clarkson 2381 
Leeds City Athletic Club Chris Smith 2381 
Knavesmire Harriers Mark Harney 2381 
Swinton Running Club Tony Flanagan 2381 
Lincoln Wellington Athletic Club Ryan Page 2381 
Rotherham Harriers Georgina Weston 2381 
Wallsend Harriers Graham Armstrong 2381 
Wakefield Harriers Ian Shipley 2380 
Leeds University Joshua Sambrook 2380 
East Hull Harriers Ann Long 2380 
Knavesmire Harriers Jon Pinder 2380 
Nidd Valley Road Runners Adam Kirk 2380 
Clowne Road Runners Matthew Martin 2380 
Barlick Fell Runners Lucas Payne 2380 
Baildon Runners Jim Wheldon 2380 
Lincoln & District Runners Philip Nind 2380 
West End Runners Claire Fitzpatrick 2380 
Rotherham Harriers Chris Griffiths 2380 
Wesham Road Runners Helen Lawrenson 2380 
Radcliffe Athletic Club Sheila Jones 2380 
Askern & District Running Club Graham Werrett 2380 
Penistone Footpath Runners Kieron Reed 2380 
Valley Striders Paul Fotherby 2380 
Hyde Park Harriers Clare Slorach 2380 
Wilmslow Running Club Nicky Mowat 2380 
Horsforth Harriers Martin Critchley 2379 
City of Hull AC Alan Smith 2379 
Durham City Harriers Alan Rowell 2379 
Doncaster Athletic Club Peter Badger 2379 
Harrogate Harriers Wendy Marks 2379 
Knavesmire Harriers John Oliver 2379 
Tadcaster Harriers Ian Ward 2379 
St Helens Sutton Athletic Club Thomas Griffiths 2379 
Barnsley Harriers Paul Dodd 2379 
Beverley Athletic Club Stephen Walker 2379 
Knavesmire Harriers Jason Higgins 2379 
Skipton Athletic Club Hazel Ives 2379 
Barnsley Athletic Club Stuart Wilson 2379 
Abbey Runners Ross Armstrong 2378 
Meltham Athletic Club Daniel Greenwood 2378 
Denby Dale Travellers Peter McEvoy 2378 
Valley Striders Jonathan Ball 2378 
Ripley Running Club Eleanor Robinson 2378 
Harrogate Harriers Paul Stockburn 2378 
Holmfirth Harriers Jean Shotter 2378 
Ackworth Road Runners Janet Davis 2378 
Halifax Harriers Harry Johnson 2378 
Wilmslow Running Club Paul Norris 2378 
Penistone Footpath Runners Keith Gordon 2378 
Baildon Runners Kirsty Allen 2378 
Valley Striders Clive Bandy 2378 
Abbey Runners Lisa Stansbie 2378 
Penistone Footpath Runners Richard MacKie 2377 
Wolds Vets Jane Morley 2377 
Ilkley Harriers Kate Archer 2377 
Eccleshill Road Runners Dawn Hogan 2377 
City of Hull AC Eddie Rex 2377 
Bingley Harriers Don Johnson 2377 
Sunderland Strollers Lyne Valentine 2377 
Beeston Athletic Club Christine Bexton 2377 
Wakefield Harriers Matthew O'Connor 2377 
East Hull Harriers Andrew Deyes 2377 
Vegan Runners UK Thomas Bright 2377 
Macclesfield Harriers AC Mark Walker 2377 
Knavesmire Harriers Danny Chan 2377 
Dewsbury Road Runners Steven Pilling 2377 
Valley Striders Huw Lippiatt 2377 
Quakers Running Club Michael Joyeux 2376 
Barton & District AC Ben Sadowyj 2376 
Otley Athletic Club Richard Smith 2376 
North Derbyshire Running Club Chris Adams 2376 
Harrogate Harriers Chris Gibbins 2376 
Gainsborough & Morton Striders Philip Marsland 2376 
Wigan Pheonix Runners Charlie Nurse 2376 
Northowram Pumas Rick Ralph 2376 
Chapel Allerton Runners Paul Gibson 2376 
Valley Striders Robert Howard 2376 
Ilkley Harriers Hilda Coulsey 2376 
New Marske Harriers Paul Cleasby 2376 
Stockport Harriers Lesley Sinclair 2376 
Valley Striders Kevin McMullan 2376 
Pocklington Runners Darran Ball 2376 
Hyde Park Harriers Clare Maxwell 2376 
Manchester Harriers Ed Fazakerley 2376 
Bingley Harriers Mary Green 2376 
Steel City Striders Paddy Treehowes 2376 
York Postal Harriers Darren Baker 2376 
East Hull Harriers Vincent McGowan 2375 
Stadium Runners Kevin Lusk 2375 
Skyrac Athletic Club Mark Beaumont 2375 
Steel City Striders Sian Evans 2375 
Bedford & County AC Rebecca Murray 2375 
Chapel Allerton Runners Jennifer Whiteman 2375 
Totley Athletic Club Bryan Bradwell 2375 
Pudsey Pacers Simon Platts 2375 
Easingwold Running Club Neil King 2375 
Royton Road Runners Ian Dale 2375 
Valley Striders Simon Midwood 2375 
Kirkintilloch Olympians Graham McCabe 2375 
South Cheshire Harriers Tracey Brown 2375 
Pudsey Pacers Stephen Pattison 2375 
Steel City Striders David Beech 2375 
Penny Lane Striders Nigel Grant 2375 
Stockport Harriers James Corden 2375 
Halifax Harriers Andrew Wiggins 2374 
Wetherby Runners Robert Gray 2374 
Bridlington Road Runners John Potter 2374 
Totley Athletic Club Bart Shaw 2374 
Loftus and Whitby Athletic Club Ben Senior 2374 
Stainland Lions Michelle Rogerson 2374 
Kimberworth Striders Lee Rawson 2374 
East Hull Harriers Dave Playforth 2374 
Long Eaton Running Club David Boot 2374 
Holme Pierrepont Running Club Oliver Matharu 2374 
New Marske Harriers Kath Aspin 2374 
Elvet Striders Stephen Jackson 2374 
Pocklington Runners Katie Wise 2374 
Vocalink Running Club Alexandra Whapples 2374 
Penistone Footpath Runners Tom Randall 2374 
Rotherham Harriers Jim Gallagher 2374 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Next>>
 
<<< Back To The Rankings
 

Version 3.1 Webdesign © Andrew Cottier 2019